Medyum Zaher - 2020

YUNANİSTAN MEDYUMLARI

Yunanistan Medyumları

İnsanlık tarihi kadar eski olan ve hala yapılmakta olan büyü kişilere büyük zararlar vermektedir. Büyü yapan kişiler kendi çıkarları için karşı tarafı zarara uğratacak sonuçlar doğurtmaktadır. İslam dininde olduğu gibi birçok dinde yasaklanan doğaüstü güçlerdir. Büyü yapan da yaptıran da günaha bulaşmış ve lanetlenmiş kabul edilir.

Buna rağmen birçok büyü çeşidi yapılmaktadır. İnsanlar problemleriyle baş edemedikleri zaman farklı bir arayışa yönelirler. Büyü de bu arayışın farklı bir yolunu göstermektedir. Bunlardan en sık olan aşk büyüsüdür. Kendisini sevmediği halde büyü ile sahte bir sevgi bağı oluşturmak. Bir başka büyü de eşlerin arasını bozmak veya kısırlaştırmak. Kişilerin ticaretini bozan büyüler de mevcuttur. Yapılan bu tür büyülerin zarar verici ve olumsuz sonuçlar yaratacağı öngörülebilir.

Yunanistan medyumları

Yunanistanda Büyücülük

Büyücülük birçok yerde olduğu gibi Yunanistanda da yapılmaktadır. Yunanistan’da cinci hoca veya büyü yapan hoca adı altında insanların saf duygularıyla alay edip zarar veren kişiler bulunmaktadır. Yunanistanda büyü yapan hoca insanlara maddi zararın yanında manevi olarak da sömürmesine sebep olan büyücülük lanetlenmiştir.

Buna rağmen insanlar zor durumlarla karşılaştıkları zaman mücadele ederler eğer bu mücadele sonuç vermezse stres ortaya çıkar. Stresle başa çıkamayan insanlar akıl dışı ve zarar verici yöntemlere yönelirler. Birçok ülkede olduğu gibi Yunanistanda büyü yapan hoca bulmak da çok kolaydır. İnternet sitelerinde bunlara telefon aracılığıyla ulaşmak çok kolay olmuştur.

Büyü Bozmak

Büyü bozmak olarak adlandırılan işlem aslında negatif enerjiyi etrafından kovmaktır. Bu negatif enerjiyi Yunanistanda büyü bozan hoca bertaraf eder. İnsanların etrafındaki olumsuz enerjiyi temizlemek aslında dini açıdan kötü kabul edilmez. Kişinin yaşam alanını negatif enerjiden temizlemek ve bunu cüzii bir miktarla sağlamak çok kolaydır. Bunu Yunanistanda büyü bozan hoca yardımıyla yapmak mümkündür.

Medyum

İnsanların en çok sahip olmak istedikleri şeylerin başında aşk gelir. Aşk çok güçlü bir duygu olduğu için sonuçları ne olursa olsun farklı davranışlara yönlendirir. Aşkına karşılık bulamayan kişiler yapay sevgi büyüsünü Yunanistan medyum kişilere yaptırır. Sadece bu tür büyüler değil buna benzer bir çok büyü yapılmaktadır. Yunanistan medyum kişiler açısından oldukça zengindir. Her ne konu okursa olsun yapılan büyüler zararlı sonuçlar verdiği için yasaklı ve günah kabul edilir.

Facebook adresimiz

11 Comments

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın