Medyum Zaher - 2020

YUMURTA BÜYÜSÜ NEDİR

YUMURTA BÜYÜSÜ

Yumurta büyüsü nedir çok eski zamanlardan bu zamanlara gelmiş yapımı en kolay büyülerden biridir. Ayrılık işlemlerinden biride olsa rahmanidir. Yapan ve yaptırana zararı yoktur. Yumurta büyüsü nedir nasıl yapılır ? adını aldığı gibi yapımı için bir adet yumurta yeterlidir . Elimizde ki var olan yumurtanın üzerine Arapça ayırmak istenilen kişilerin isimi yapılır ve bir gece tuzlu suda bekletir.

Suda beklettiğimiz yumurtamız ertesi gün öğle vakitlerinde kırılarak , sarısı güneşe akı karanlığa bakacak şekilde serilir ve edeceğiniz niyetin gerçekleşmesi için üç gün üç gece beklenir. Etkileri ise iki hafta içinde netice vermeye başlayacaktır. Tabi ki Bu dediklerimi uyguladığınızda havas ilmine sahip olup medyum adını sahiplenmelisiniz. Yoksa yapacaklarınız zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır. Peki hocam bu yaptığınız işlem kimlere nasıl etki eder ?

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır

Yumurta büyüsünün etki ettiği  bireyler ( eşler , nişanlılar ,aşıklar ,çiftler ,anne baba, aile ,abi kardeş, abla kardeş) yani aklınıza gelebilecek bütün bireyler. Peki hocam yumurta büyüsü ömürlük müdür Yukarıda da belirttiğim gibi  yumurta büyüsü rahmani olan ayırma büyülerindendir. Bu sebeple de süresiz etkisi vardır yani iki hafta içinde etki etti yok üçüncü haftada bozuldu gibi olaylar burada yer edinemez .

Yumurta büyüsü başka bir medyumun bakımının da ortaya çıkar mı hocam ? Bu yumurta büyüsüyle alakalı bir durum değildir. Yumurta büyüsünün başka bir yıldız name bakımı veya su bakımı veya fallarda çıkmamasını istiyorsanız bunu işlem yaptırdığınız profesyonel medyum olduğuna inandığınız kişiye rica etmelisiniz. İşlemlerini gizlemesi konusunda ve koruması konusunda da rica etmelisiniz çünkü fark edilemese bile istemsiz müdahale edilebilir .

Yumurta Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Yumurta büyüsü istenildiği zaman bozulabilir mi hocam ? Belki de yumurta büyüsünün en kötü yanı budur. Çünkü bozulması en zor büyülerdendir. Kesin sonuçludur. Çünkü işlem tesirini ettiği anda bazen büyüyü bozulduğunda kişiler eskisi gibi olabilmesi için bağlama işlemi , gideni geri getirme işlemi , bazen de aşk büyüleri kullanılmak zorunda kalınabiliyor.

Ayırma büyülerinde elle tutulabilir olan yumurta büyüsü en favori büyülerden biridir etkisi kısa sürede belli olan kalıcı olan rahmani olan nadir ayırma büyülerindendir. Eğer ki sizlerde profesyonel bir şekilde ve kesin sonuç için yumurta büyüsü yaptırmak istiyorsanız ? Emin olduğunuz profesyonel medyum dan yardım alınız veya en iyi medyum olan Zaher SEKMEN tarafından işlem yaptırabilirsiniz. Yumurta büyüsü yapan hoca denince akla gelen ilk kişi Zaher sekmen hocadır. Sizde yumurta büyüsü yapan medyum arıyorsanız doğru adrestesiniz.

11 Comments

Add Yours →

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

Bir cevap yazın