Medyum Zaher - 2020

YUMURTA BÜYÜSÜ

Yumurta büyüsü

Bu yazımda siz değerli kardeşlerime yumurta büyüsünden bahsedeceğim. Yumurta büyüsü nedir, yumurta büyüsünün zararları, yumurta büyüsü yapan var mı, yumurta büyüsünü bozan dua hakkında sizlere bilgi vermeye ve aydınlatmaya çalışacağım. İnternette yaptığım araştırmada bu konuların gerekli incelikle ele alınmadığını fark ettim siz değerli kardeşlerime doğru ve yeterli bir yazı yazarak bu konuda bilgilendirmek istedim. Bu yazıyı asıl ele alma sebebim tamamen budur. Yumurta büyüsü nedir anlatmadan önce büyü hakkında hiç bilgisi olmayan kişiler olduğunu varsayarak büyü hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

Büyü nedir?

İnsanlar kendi iradeleri dışında gelişen şeyler sebebiyle sıkıntılar yaşarlar. Bu kişilerin iradesine de direk olarak etki edemedikleri için ve ulaşacakları mutluluk bu iradenin değişmesi ile bağlantılı olduğu için bu kişilerin iradesine müdahale etmek isterler. O zamanda medyumlara başvururlar. Başvurdukları gerçek medyumlar kişilerin mutluluğu için elinden geleni yapar ve çoğu zaman bir başkasının iradesini etkilemeyi amaçlayan işlemler yaparlar. Büyüde medyumların kullandığı doğaüstü, kişilerin iradesini etkileyen araçlardan birisidir.

Yumurta büyüsü nedir

Kara büyü-şeytani büyü sınıfına giren bu büyü oldukça tesirli bir büyüdür. Genel amacı intikam almak ve kişilerin üzerinde kötü tesirler bırakmaktır. Kısaca intikam için kullanılmaktadır diyebiliriz. Farklı varyasyonları ile kişileri delirtmek, hasta etmek, sevdiğinden ayırmak hatta ve hatta öldürmek için bile kullanılabilmektedir.
Bu büyünün ilk çıkış noktası Suriye’dir. Çok eski zamanlardan berri yapıldığı bilinmektedir. Günümüzde çokça bilinmese dahi İran, Suriye, Irak gibi yerlerde hâlâ yapıldığı bilinmektedir ve örneklerine rastlanılmaktadır.

Yumurta büyüsünün zararları

Eğer yumurta büyüsü yapan kişi daha önce aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, ayırma büyüsü, şirinlik büyüsü, soğutma büyüsü, evlilik büyüsü yapmış işinin ehli birisiyse tabiri caizse profesyonel medyum, ünlü medyum, dürüst medyum, güvenilir medyum, en iyi medyum, büyü yapan hoca olarak anılabiliyor ve güveniliyorsa o kişinin yaptığı büyüden zarar görülmez. Çünkü gerçek medyum hocalar yaptıkları büyünün yanı sıra kişilere koruyucu işlemler ve koruyucu dualarda verirler. Aksi taktirde işini bilmeyen birisi tarafından büyünün yapılmaya kalkması büyünün yapıldığı kişiden çok yaptırana zarar verir. Allah muhafaza büyü için gerekli varlık çağrılıp kendinize musallat etmeniz bile mümkündür.

Yumurta büyüsü yapan var mı?

Yumurta büyüsü kara büyü olması ve genel amacı zarar vermek olduğu için pek çok medyum tarafından yapılmaz. Ancak bu büyüyü yapacak hocalarda elbette ki vardır. Bu büyüyü yaptırmadan önce gerçek, güvenilir, dürüst medyum bularak işlemi ona yaptırmalı -Eğer yapmıyorsa- ondan akıl alınmalıdır.

Yumurta büyüsünü bozan dua

Böyle bir dua ne yazık ki mevcut değildir. Bu büyü öyle lanet bir büyüdür ki kolay kolay kurtulamazsınız. Öncelikle konuyla ilgili bir medyuma başvurulmalı ve bu büyünün olduğundan kesin olarak emin olunmalıdır. Sonrasında medyumun belirleyeceği yol ile büyü bozulacaktır. Diğer türlü bu büyüyü bozmanın yöntemi ne yazık ki yoktur.

Yumurta büyünü malzemeleri, yumurta büyüsü nasıl yapılır

Yumurta büyüsü malzemeleri yapılış amacı ve yaptıran kişiye göre farklılık gösterir. Kimi zaman bir bütün yumurta, kimi zaman sadece yumurtanın kabuğundan bir parça kimi zaman bir yumurtanın bütün kabuğu kimi zaman çürük bir yumurta ile yapılır. Bu kişiye ve yapılış amacına göre farklılık gösterir. Kimi zaman çürük yumurta bazı büyülü sözler söylenerek çeşitli sıvılara konur sonrasında kabuğuna gerekli bilgiler yazılır ve o şekilde yapılır kimi zaman bir kumaş ya da kâğıt parçasına bilgiler yazılır ve yumurtanın kabukları arasına konulur kimi zaman bütün yumurtaya büyü yazılır ve bu yumurta kişiye yedirtilir kimi zaman yumurta kişinin kapısının önüne gömülür ya da kırılır kimi zaman bir ölür toprağına yumurta konulur gibi birçok farklı yapılış şekli vardır.
Yumurta büyüsü yaptırmak için Medyum Zaher Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook adresimiz

14 Comments

Add Yours →

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın