Medyum Zaher - 2020

YILDIZNAME BAKAN HOCALAR

YILDIZNAME BAKAN MEDYUMLAR

Yıldızname kişinin üzerinde büyü, muska olup olmadığının kontrolüdür. Yıldızname bakan hocalar bir nevi manevi muayene yaparlar. Sadece üzerinizde büyü olup olmadığı değil aklınızda ki bir çok sorunun cevabını yıldızname bakan hoca ya soarabilirsiniz.

Sevgilinizle aranızdaki uyum, gelecekte sizleri nelerin beklediği, kaç çocuğunuzun olacağı, hangi şehire yerleşeceğiniz, hangi işin sizin için hayırlı olduğu gibi birçok konuda yıldızname baktırabilirsiniz.
Yıldızname bakan hocalar için yüz yüze görüşme gerekmez.

Medyum Zaher Hoca telefon üzerinden de bakım yapmaktadır. Bakım için gerekenler isim, anne ismi, doğum tarihi ve bir adet fotoğraftır. Yıldızname bakımı fal ile karıştırılmamalıdır. Bu yüzden sık sık yıldızname baktırmayın. Bunun sizin üzerinizde yıldız düşüklüğü gibi etkileri olacaktır. En fazla üç ayda bir yıldızname baktırabilirsiniz. Yıldız düşüklüğünün ne olduğunu merak edenler bu konu hakkında yazdığım “Yıldız düşüklüğü nedir?” başlıklı yazımı okuyabilirler.

Yıldızname Bakan Hocalar

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız çok geç olmadan muhakkak güvendiğiniz bir medyuma bakım yaptırın. Güvenilir medyum diyorum çünkü biliyorsunuz piyasada birçok sahte hoca var. Bunlar üzerinizde büyü olsa da olmasa da sizin tehlikede olduğunuzu söyleyip para koparmaya çalışıyorlar. Bu yüzden çok dikkatli olun. Yıldızname bakan medyum sizin hakkınızda ki şeyleri bilmesi gerekir.

Biliyor mu yoksa uyduruyor mu, diye deneme sorular sorabilirsiniz. Eğer sorularınıza doğru cevaplar veriyorsa, söyledikleri doğru çıkıyorsa o gerçek medyumdur. Aksi halde söylediklerini ciddiye almayın, teşekkür edip telefonu kapatın. İnsanlar çok çaresiz zamanlarında medyumlara ulaştıkları için o anda mantıklı düşünemiyor olabilirler.

Bir an önce sorunu halletmek istediklerinden yanlış kararlar alabilirler. Örneğin kısa bir olaydan bahsedeyim. Bir hanım kızımız sevgilisiyle uyumuna baktırmak için yıldızname bakan hocalara gidiyor. Bu hoca da kızımıza “Senin üzerinde büyü var, sizin sonunuz ayrılık.” diyor.

Kızımız çok korkuyor ve o an ki çaresizlik hissiyle hocaya inanıyor. Hoca dediğimiz kişi “Bunu ben çözerim şu kadar para verirsen.” diyor. Kızımızda gönderiyor tabi bir daha telefonlarına cevap bile alamıyor. O yüzden bu duruma düşmeyin, lütfen. Büyü belirtilerini de diğer yazımda anlattım. O belirtileri taşımayanlarda büyü yoktur. Kim var diyorsa ondan uzak durun. Yıldızname baktırmak istiyorum diyorsanız medyum zaher hoca dan yardım alabilirsiniz.

13 Comments

Add Yours →

Selam hocam ben cok zor gunler geciriyorum! Ben size nasil ulasabilirim ve Bana yildiz name bakarmisin iz genel olarak!

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

Bir cevap yazın