Medyum Zaher - 2020

VODOO BÜYÜLERİ NEDİR

VODOO BÜYÜLERİ NEDİR

Vodoo büyüleri ülkemizde pek yaygın olmasa da yinede yapan ve yaptıran kişiler vardır. Genellikle kara büyüler olan vodoo büyüleri insanların canını yakmak veya kişileri öldürmek için kullanılır. Vodoo büyüsü kendi aralarında bir kaç dala ayrıldığı gibi yapan kişide oldukça bilgili olmalıdır. Yaygın olarak Küba da olan vodoo büyüleri sadece insanların kötülüğü için değil daha şeytani amaçlar içinde kullanılır. Bu amaçları şuan burada sıralamak gerekirse şöyle bahsedebiliriz. Vodoo büyücüleri genellikle insanları kısırlaştırmak ve öldürmek için yaptıkları bu büyüleri kimseden gizlemez ve çok çeşitli malzemeler ile desteklemektedir. Örneğin herkesin duyduğu bebekle yapılan vodoo büyüsünü duymuşsunuz dur. Bu kişiye korkunç acılar çektirmek için kullanılan işkence büyüleri arasında yer almaktadır. Bu şeytani zekanın eseri olan büyüler bozulması da çok ama çok zordur. Bu konuda uzman olan ülkemizde sadece bir kişi vardır. Ve kendisi Küba da bulunarak bu büyüleri öğrenmiş ve ülkemizde kimseye öğretmemiştir. Bu büyülerin kendi içlerinde ayrıldıkları bölümler sınırlı gibi gözükse de alt dalları oldukça derindir.

 

VODOO BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Vodoo büyüSÜ çeşitleri ana hatlarıyla 2 ye ayrılır. Bebekle yapılan büyüler ve Hayvan kemikleri ile yapılan büyüler. Bu Vodoo büyülerinin temelini oluşturur. Ancak bu büyülerin temel amacı insanlara yardım etmek değil sadece ve sadece zarar vermektir. Tarihte bu büyüleri kullanarak savaş çıkartan vodoo büyücüleri de vardır. Bu örneği vermemdeki sebebi bu büyülerin ne denli tehlikeli olduğunu anlatmaktır. Vodoo büyüsü çeşitleri genel hatlarıyla bu şekildedir.  Ülkemizde bu büyüleri bilen tek kişi medyum Zaher Sekmen dir. Medyum Zaher hoca bu büyüleri öğrenip bozmak için hayatı boyunca çaba harcamış ve sadece insanlara yardım etmek amacıyla işlemler yapmış bir medyumdur.

 

VODOO BÜYÜLERİ YAPAN HOCA

Ülkemizde pek yaygın olmayan bir büyü çeşididir. Ancak vodoo büyüsü yapan medyum pek bulunmadığı gibi ülkemizde bu büyüleri bilen sadece bir tek medyum vardır. Medyum Zaher Sekmen hoca bu büyüleri öğrenmiş ve bu büyü mağdurlarının sıkıntılarını çözmek için uzun yıllar boyunca çalışmıştır. Kendisi Vodoo büyüsü yapan medyum olarak tek isimdir.

13 Comments

Add Yours →

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

Bir cevap yazın