Medyum Zaher - 2020

VEFK NEDİR

VEFK NEDİR

Vefkler nedir çok çeşitlerde isimlendirile bilir mesela üzerinde bulunan karelere göre bunlar dörtlü kare ise dörtlü beşli ise beşli vefk onlu inse onlu vefk olarak adlandırılabilmektedir. Grubuna göre bir çok isme daha sahip olabilir. Bunlar , Toprak , Su, Ateş, Hava olarak bulunduğu yere ,zamana ,gezene göre birden fazla sebebe bağlı kullanım açıları açısından değişiklik gösterebilmektedir. Vefk çeşitleri  fazladır. Bu sebeple vefk nedir yazısı sizi biraz detaya götürebilir. Vefk belli işaretlerin dikdörtgen gibi kesişen işaretlerin  , uygun zaman ve mekanlarda uygulandığı bir dua biçimdir.  Bu vefkler şu şekilde anlatıla bilmektedir ;

 • Kısmet vefki
 • ; kişinin aşk hayatını , sos yal hayatını , iş hayatını farklı yöntemlerle etkileyip düzene sokup kişinin psikolojisini ve hayatını doğru yola sokmasıyla bilinir
 • Zihin açıcı vefk ; Kişiyi başarısızlıktan alıkoyar aynı zamanda , kişinin aklına belirli dua ve sinyaller ile müdahale edileceği zamanda  gelecektir bu zamanlarda kişi kendini daha bir zihinde ve başarılı hissedecektir.
 • Çekim vefki ; kendiniz zihinsel gücünüzü (radyolojik) gücünüzü arttırıp olmasını istediğiniz olayı olmasını istediğiniz zaman yaşamanızı sağlıyor anlamına gelir bu bir takım rabbim sen istediğimi hakkımda hayırlı eğle duası gibide anlaşılabilmektedir.
 • Genel vefk

 • ; Genel vefk gündelik yaşamımızda hayatımızda bizim karşımızda çıkacak sorunlara engel olmak için yazılır.  Başarılı olunursa ciddi olumlu sonuçlara yol açıp gerçekten kişiyi mutlu edebilen sayılı vefklerden dir yapımı da gerçekleşmesi gibi zaman alan ve zahmetli bir çalışmadır.
 • İptal Vefki ; diğer bahsettiğim ve bahsedeceğim vefkler arasında (metafizik anlamında da ) olumsuz giden olaylar yada olumsuz giden vefkler için vardır yapımı diğerleri kadar kolay ve zahmetsiz olmasa da onu da yaptırabileceğiniz güvenilir medyumlar bulabilirsiniz.
 • Koruyucu vefk ; adındanda bahsedildiği gibi sizi her türlü kederden , beladan , kazadan koruması için kullanılan bir vefktir tabiki buna size yapılacak büyüler edilecek beddualarda dahildir.
 • Özel vefk ; kişinin kendisi sınırlarını belirleyebileceği vefklerdendir. Sınırı ve genişliği yoktur. İstenilen her konu da herkese yardımcı olabilmek için en iyi medyumlar tarafından profesyonelce hazırlanmalıdır. Çünkü sınırları olmadığı için vefk ilmi ile iç içe olan birinin hazırlaması gerekmektedir.
 • EVLİLİK VE BAĞLAMA VEFKLERİ ; Bunlarda ismi üzerindedir kişi aşık olduğuna elde edemeğine elde edipte hata yaptığına karşı yapılan vefklerdir.
 • BEREKET VE RIZIK VEFKİ ; Bereket ve rızık vefki genelde iş anlamında zorluk çekenlere sosyal faaliyetlerinde kendisine yer ayıramadığı halde çalıştığının bereketini göremeyen rızık kazanmak için yapılan vefklerdir.

Eğer ki Sizlerde yukarıda belirttiğim vefkler hakkında bilgi almak veya birini yaptırmak isterseniz profesyonel medyum Zaher SEKMEN e ulaşabilirsiniz. Sizler de vefk yapan hoca arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Vefk yapan medyum olarak da bilinen zaher sekmen hoca bu konuda akla ilk gelen isimdir.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın