Medyum Zaher - 2020

VEFK NASIL YAPILIR

VEFK NASIL YAPILIR

Vefkler yapımı ve yapımını öğrenimi çok zahmetli ilahi çalışmalardır herkes. ve her medyum tarafından yapılamaz yapılsa da başarılı olunamaz . vefk nasıl yapılır dendiğinde. size açıkça bir cevap yazamam çünkü .  vefkler çeşitleri çeşittir eski yazılarımda da anlattığım gibi karesine göre. grubuna göre , yapım amacına  göre , kullanılışına göre , bir çok amaca itaat etmektedir . Vefkler kesin etki eder mi .

Bu sorunun cevabı ALLAH ’ta gizlidir. çünkü vefklerin tabanında dua yatmaktadır. eğer ki yapan kişi gerçekten ilim ve irfan sahibiyse yapacağı vefkin ALLAH katında .değeri gerçekten yüksektir. Hocam bende vefk yapabilir miyim .  Vefk yapabilirsiniz demek sizlere. yanlış ve yalan olur fakat sizlerde bildiğiniz koruyucu duaları veya internetten veya sitemden araştırarak .

bilgi edinip onları kağıtlara yazıp üzeriniz de boynunuzda cüzdanınızda. yanınınız da taşıyabilirsiniz.Bunun haricinde gerekli materyaller. ve çizimler doğrultusunda profesyonelce zannedilip kulaktan dolma bilgiler. ile hazırlanan vefk.  zararsız olsa da tamamen başarısız olacaktır.

YAPAN HOCA

Amacına ulaşamayacaktır. Vefk çeşitlerinin hepsinin .yapımı zor ve zahmetli ve farklı mıdır hocam ?  Bu sorunun cevabı kesin olarak hepsine evet tir. Hem zor hem zahmetli. hem de hepsi. birbirlerinden farklı çalışmalardır. kimisinde ceylan derisi gerekirken.

kimisinde sadece kağıt yeterlidir kimisinde işaretler. yeterliyken kimisinde ise , yapan kişi değerlidir .kimisinde , yapılan kişinin hayatı göz önünde bulundurulur .kimisinde ise , sadece çalışma düşünülerek hareket edilir. Vefkler tam olarak nedir. Vefkler dua ile yapılan insanların isteklerini.

ihtiyaçlarını belli bir. ölçüde karşılama çalışmalarıdır. belli bir ölçüde dememin sebebi vefkler dua ile yapıldığından kesin sonuç alma olasılığı fazla değildir. bu sebeple büyüler farklı gözle izlene biliyorlar ve değer katılabiliyor.

VEFK KULLANIMI

Pekala her hocanın yaptığı vefk kullanılır mı.  Bu hocadan hocaya medyumdan medyuma değişkenlik göstermektedir. kimisi aşk vefkinde uzmandır. kimisi rızık ve bereket kimisi .ise  kısmet açma.  kimisi hava , kimisi toprak , kimisi ateş , kimisi su vefkinde . ustalaşmıştır. fakat her medyumun farklı konularda ustalaşacak diye de bir kaide yok çünkü bu ilimdir. kimde olduğuna insanlar akıl erdiremez fakat gerçekten yaptığı işte başarılı medyumlar bunu yıldızname  su . tarot gibi yöntemler. ile anlayabilir ve keşfede bilir.

EĞERKİ SİZLERDE VEFK YAPIMI HAKKINDA DAHA FAZLA SORUYA VE MERAKA SAHİPSENİZ MEDYUM ZAHER SEKMEN‘e ulaşabilirsiniz. Sizler de vefk yapan hoca arıyorsanız doğru yerdesiniz. Vefk yapan medyum olarak da bilinen medyum zaher sekmen hoca bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın