Medyum Zaher - 2020

UZMAN MEDYUM

UZMAN MEDYUM

Uzman medyum demek , uzman kelimesinden de anlaşılacağı gibi işindeki başarısından emin olunan demektir . uzman medyumlara değinmek istediğimiz de bunların dışa vuran bilinen özellikleri vardır bunlara değinmeden önce  belirtmek istediğim bir konu var uzman medyum Zaher SEKMEN Hatay’da doğup ilerleyen zamanlarda uzun yıllar aldığı eğitimi bitirmiştir.
Peki bu bahsettiğimiz uzman medyumların ortak özellikleri nelerdir ?

  • Kesinci olmalıdırlar , yaptıkları işlerin arkalarında durmalıdırlar
  • Medyumluk üzerine , ruhsat , başarı ödülü , başarı sertifikası gibi kanıtlar bulundurmalıdır
  • Bütün bunların yanında kendinden emin olup olmadıklarına dikkat etmelisiniz

Hatta öncesinde bir bakım yaptırıp uzman hoca olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Uzman hoca ile çalışmak neden önemli, diyebilirsiniz? İşlemlerine yüzde yüz garanti veren hoca ile çalışmalısınız. Bu hoca mutlaka işlem olana kadar sizin yanınızda olmalı. Yoksa paranızın gittiğiyle kalırsınız. Uzman olan güvenilir hocalar her konuda size yardımcı olmalıdır. Ancak bu şekilde sonuç elde edersiniz. Çalışacağınız hoca tecrübeli olsun, ilk sizin üzerinizde işlem denemesin. Referanslar çok önemlidir. Kendisine referans olan kişiler var mı, varsa neler demişler?

Bunları araştırın. Onun dışında gerçekten uzmansa resmi ve ruhsatlı çalışıyordur zaten. Bunlara dikkat ederseniz uzman hoca bulursunuz. Gizli saklı büyü yaptığını söyleyen hocalardan uzak durun. Çalışacağınız medyumu tanımak en doğal hakkınız. Kendisi hakkında bilgi veremeyen, işlem hakkında bilgi veremeyen medyumlar ile çalışmayın. Hele de soru sorduğunuzda size kızıyorsa bu onun cevap veremediğini üste çıkmaya çalıştığını gösterir. Direk kapatın telefonu. Medyum bu konuların uzmanıdır. Sizin de bu konuları bilmediğinizi ve merak içinde olduğunuzu bilmelidir. Bu sebeple aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmelidir. Yüz yüze görüşme imkanınız varsa mutlaka görüşün. Ofisi olan medyumlar bu konuda daha güvenilir medyum olarak öne çıkarlar.

SİZLERDE UZMAN MEDYUM ARIYORSANIZ MEDYUM ZAHER SEKMEN‘e ulaşabilirsiniz..
Bir araştırma yapmadan sakın bir başka medyum dan bilgi almayın yada ona işlem yaptırmayın aksi takdirde sonuçları sizin için hüsrandan başka bir şey olamaz. Kendi güvenliğiniz ve sevdiklerinizin iyiliği için dikkatli olunması gereklidir. Bu uyarılarımıza dikkate almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz aksi takdirde size kimse yardımcı olamaz.

3 Comments

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

Bir cevap yazın