Medyum Zaher - 2020

ÜZERİMDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIM

ÜZERİMDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIM

Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım;

Son zamanlarda büyü olayları arttı. İnsanlar kendilerinde büyük fikir değişimleri hissettiklerinde “Acaba ben de büyü mü var?” diye düşünüyor. Mesela hiç sevmediğiniz bir adamın bir anda evlenme teklifini kabul ediyorsunuz. Daha sonra kendinize şaşırıyorsunuz. Bu konu da doğal olarak “Bende büyü mü var?” sorusunu beraberinde getiriyor ya da evliliğiniz çok güzel giderken, eşinizle hiçbir probleminiz yokken bir anda aranız açılıyor. Ufak sebeplerden tartışmaya başlıyorsunuz. “Acaba bana büyü mü yapılmış?” diye düşünüyorsunuz.

Evde muska budum

Çoğu kişi evinde temizlik yaparken çantasından, cebinden yataktan vs. muska buluyor. Bu muskaları hemen bir hocaya gösterme ve akıl alma ihtiyacı duyuyorlar. Doğal olarak korkuyorlar çünkü. Bu yapılan muska nedir? Kim yapmış? Kime yapmış? Ne için yapmış? Bunu odama kim nasıl koymuş? Kim olsa korkar böyle bir durumda. Bu şekilde bir olay yaşarsanız ilk önce o muskayı güvendiğiniz bir hocaya gösterip amacını öğrenin. Eğer kötü amaçla yapılmışsa artık evinizde tutmayın Mutlaka bir akarsuya atın ya da toprağa gömün. Sonrasında tüm evinizi sirkeli su ile temizleyin.

Üzerlik tohumu ile tütsü yakarak bütün evi gezin. Bunun dışında güvenilir bir medyuma bakım yaptırın ve durumunuzu öğrenin. Size kötü amaçlı bir işlem yapılmışsa medyum ile beraber hareket ederseniz bunu bozabilirsiniz. Medyumdan özellikle koruma vefki talebinde de bulunun. Çünkü bir kez böyle bir şeye kalkışan ikinci kez neden yapmasın? Her şeyi garantiye almak adına koruma muskası da yapılmalı.

Peki muska bulmadınız ama üzerinizde ya da bir başkasının üzerinde garip değişimler hissediyorsunuz. “Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım?” diye merak ediyorsunuz. Şimdi size bu etkilerden ve nasıl anlayacağınızdan bahsedeceğim. Lütfen yazıyı sonuna kadar okuyunuz.
-İyi giden işte ani maddi kayıplar başladıysa
-İyi giden ilişki ani olarak bitirildi ise. Deyim yerindeyse bıçak gibi kesildiyse.
-Evinizde durduk yere huzursuzluklar yaşanıyorsa
-Evde bunaldığınızı özellikle belirli saatlerde daraldığınızı hissediyorsanız
-Uyku problemi yaşıyorsanız. Uyuyamıyor ya da çok fazla uyuyorsanız
– Rüyalarınız hep kabus dolu oluyorsa
-Üzerinizde ne kadar dinlenirseniz dinlenin geçmeyen bir yorgunluk, bitkinlik varsa
-İbadet etmekte zorlanmaya başladıysanız

üzerinizde büyü olma ihtimali vardır. Tabi bunlar varsa kesin büyü vardır diyemeyiz. Sadece ihtimal dahilinde değerlendirilmelidir. Bu etkileri yaşıyorsanız ve “Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım?” diyorsanız uzman medyum Zaher Hoca‘ya ulaşabilirsiniz. Yıldızname bakımı ile detaylıca sorunlarınızın neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.

3 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın