Medyum Zaher - 2020

TIRNAK BÜYÜSÜ

TIRNAK BÜYÜSÜ

Tırnak büyüsü denildiğinde basit bir büyü demeyin çünkü bu büyü  hem rahmani (ak) hem kara büyü olarak çok etkili büyüler sıralamasında ilk ona girebilmektedir. Bu büyü hem rahmani işlemlerden oluşabileceğini belirtmiştik neden mi böyle dedik hem kara büyü hem rahmani büyü nasıl olur sorusunun cevabı şudur , rahmani olanları aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü için yapılabilmektedir .
Kara büyüler için ise ayırma büyüsü , soğutma büyüsü , uzaklaştırma büyüsü , boşanma büyüsü olarak ayrılabilir kendi içlerinde bu tarz büyülerde yapılan kişinin tırnağı gibi yaptıran kişinin tırnağı da gereklidir gerekli malzemeler. tamamlandığın da bu büyüyü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca işleme başlar bir hafta işlem sürecidir nedir pekala bu bir hafta yani sorumuzun adı tırnak büyüsü nasıl yapılır ?

Bu büyü nasıl yapılır ?

Büyünün yapılacağı tırnaklar elde edildiğinde yaptıran kişinin onayı ile beraber yedi gün yedi gece o tırnaklara okumalar yapılacaktır. Bunlarla beraber işlemi yapan medyum okumalarını bitirdiğinde yapması gereken önemli hareketler vardır. Bunlar neler mi ? Bu büyü için okumalar haricinde yapılması gereken akıtılması gereken kan vardır. Bunlarda tırnak büyüsünün okumaları ile beraber yapılmaktadır. Pekala bunlar yeterli midir tabi ki hayır neden derseniz . Tırnak büyüsünü yapan hocanın yapması gerekenler bitti ve sıra size geldiğinde ise sizin uygulayacağınız metotlar var bunlar nelerdir ?

  • İşlemin yapıldığı tırnağın yapılan kişinin evinde bulunması gerekmektedir
  • Etkisinin en tepede olabilmesini isterseniz eğer yemeğine , içeceğine karıştırabilirsiniz büyünün yapıldığı tırnak iyice ezildikten sonra rahatça her şey ile bir bütün olabilmektedir.

Bunları dilediğiniz gibi uygulayalabilirsiniz uyguladıktan sonra  sizinde yapmanız gerekenler olacak kendiniz olarak bunlar neler midir ?

  • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa alkolden kaçınmalısınız. Bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.
  • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa uyuşturucu , uyarıcı maddelerden kaçınılmalıdır bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.

TIRNAK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Tırnak büyüsünün nasıl yapıldığını yukarıda anlattım. Dediğim gibi bu büyünün yapımı ile beraber ulaştığı sebepler sonucu ilmi ikiye ayrılır ak ve kara büyü olarak bu bizi şuna itecektir. İşlem yaptırdığımız hoca gerçekten iyi mi değil mi ?
Rahmani işlem olduğunda yaptırdığınız işlem gerçekleşmezse eğer bu bize şunu yaşatacaktır. Yıldız düşüklüğü, Kara büyü olduğunda ise yaşatabileceklerini belirteyim aşağıda.

  • Musallat durumu ( Cin Musallatı )
  • Ölüm
  • İşlemin ters tepme durumu
  • Karakteristik bozukluklar.

Saymakla bitiremeyeceğim bir çok sonuca ulaşabilir. bu sebeple sizlerde gerçekten profesyonel medyum olarak ,  Tırnak büyüsü yapan hoca arıyorsanız  Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz. Tırnak büyüsü yapan medyum olarak akla ilk gelen isim yine zaher sekmen hocadır.

8 Comments

Add Yours →

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

ben bağlama işlemi yaptırdım hocama çok memnun kaldım şimdi herkese anlatıyorum

Bir cevap yazın