Medyum Zaher - 2020

TILSIM İLE YAPILAN BÜYÜLER

TILSIM İLE YAPILAN BÜYÜLER

Tılsım ile yapılan büyüler çeşitli işler için kullanılabilir. Örneğin bağlama işlemi için kullanıldığı gibi soğutma veya ayırma işlemi için de kullanılabilir. Bu işlemler kendi çeşitlerine göre ve yapılış şekillerine göre birbirlerinden ayrılır. Bu işler de kullanılan yazılar genellikle kadim ve gizli öğretilerde olan ve cinni varlıklar ile yapılan işlemlerdir. Bu tılsımlar yazıldıktan sonra birçok işlem için kullanılacak asıl madde olarak ta kullanılabilir. Tılsım ile yapılan büyüler genellikle çok etkili olan işlemlerdir. Bu yüzden de çoğu medyum bu yola başvurarak işlemlerini garantiye alırlar. Bunun dışında kendi kendinize herhangi bir tılsım koyacağım işlemim olacak diye bir kaide yoktur. Bu işlemlerin kural olarak çok farklıdır. Yani her tılsım yazan ve bu tılsımlar ile bir şeyler yapan büyü yapmış olmaz. Bu işlemleri sadece ilim irfan sahibi kişiler tarafından yapılması gereken olaylardır. Bu ilim irfan sahibi kişilere medyum hoca denir.

 

TILSIM İLE BÜYÜ YAPAN HOCA

Tılsım ile büyü yapan hoca denince akla gelen ilk isim medyum zaher sekmen hocadır. Medyum zaher sekmen bu tarz büyüleri uzun yıllar boyunca yapmakta. Bu işlemler oldukça karışık olup kendi başınıza asla uğraşmamamız gereken büyüleri. Bu işlemler geri dönüşü olmayan şeylerdir. Meydum zaher sekmen hoca dan yardım isterken niyetin net olması önemlidir. Ve işleme başladıktan sonra işlemin durdurulması veya yarım bırakılması gibi bir şey işlemi olumsuz yönde etkileyen unsurlardır. Kendinizin ilim ve deneyim sahibi medyum zaher sekmen hoca dan yardım alınması en doğru bir karadır. Özellikle tılsım ile büyü yapan medyum olarak bildiğimiz medyum zaher sekmen bu konuda uzun yıllar çalışmış çalışmalar yapmış ve yapmaya da devam eden bir alimdir. Alanın da uzman olan medyum zaher sekmen hoca öğrencilerini de insanlara yardım etmek amacı ve gayesi ile özel olarak yetiştirmiştir. Onlarca özel seçilmiş öğrencisi olan medyum zaher sekmen yurt içinde ve yurt dışında çalışmalar yapan bir çok medyum da bazı işlemler konusunda hala kendisine danışmakta dır. Kendini hala geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için özen gösteren medyum zaher sekmen bu konuda öğrencilerine de aynı şeyi aşılayıp öğretmektedir..

Facebook adresimiz

 

 

7 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın