Medyum Zaher - 2020

SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

SÜRYANİ BÜYÜSÜ

Süryani büyüsü yapan hoca bu kadar çok aratılınca bu yazımızın konusu da Süryani Büyüsü olacak. Süryani büyüsü de artık bilinmeye başlandı. İnsanlar eskiden daha çok canbar büyüsü, papaz büyüsü isterdi. Artık süryani büyüsü, ermeni büyüsü de biliniyor ve isteniyor. Gelişen teknoloji sayesinde bir tıkla istediğiniz işlemi öğrenebiliyorsunuz ve yine bu sayede bizlere ulaşabiliyorsunuz.
Süryani büyüsü süryanice yazıldığı için bu ismi almıştır. Her büyü kendine özel bir dille yazılır. Bazıları arapça bazıları ibranice, bazıları da süryanice.

Bu süryani büyüsünün de dili süryanicedir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü, evlilik büyüsü amaçlı yapılır. Diğer büyülerde olduğu gibi süryani büyüsünde de yapılacak kişilerin ismi, anne ismi, doğum tarihi bir adet fotoğrafı gereklidir. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için imkansız gözüken durumlarda kullanılır. Örneğin evli birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz ya da sizden nefret eden birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz.

SÜRYANI BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Bu büyü evli birine uygulanırsa o kişi eşinden uzaklaşır. Yaptıran kişiye deli gibi aşık olur. Ondan başka bir şey düşünemeyecek hale gelir.
Ne kendi ailesini, ne çocuklarını, ne çevredekilerin yorumlarını umursar. Gözü başka hiçbir şey görmez. Tek dileği süryani büyüsü yaptıran kişiyle evlenmek olur. Bu büyünün en güzel özelliği hiçbir bakımda gözükmemesidir. Yaptıran kişi kesinlikle bilinmez. Özellikle uzman bir medyum ile çalışıyorsa hiçbir sıkıntı yaşamaz. Bu büyünün etki süresi yirmi bir gündür. Yirmi bir gün boyunca okumalar ve ritüeller yapılır. Süryani Büyüsü yapan hocalar sizin hakkınızda öncelikli olarak bakım yapmalıdır.

Tüm süryani büyüsü yapan medyumlar bu şekilde çalışır. Öncelikle yıldızname bakımı ile üzerinizde bir sorun var mı, diye bakılır. Eğer sorun varsa o sorun halledilir daha sonra işleme geçilir. Süryani büyüsü yapan hocalar sizin hakkınızda ve olay hakkında her detayı bilmeliler. Ufak detayların bile bu tür işlemlerde çok büyük önemi olur. O yüzden sizin ya da karşı tarafın içki kullanıp kullanmadığı, namaz kılıp kılmadığı, evli olup olmadığı önemli konulardır. Bunları mutlaka çalıştığınız uzman medyum ile paylaşmalısınız.
Süryani büyüsü yaptırmak isteyen kişiler süryani büyüsü yapan hoca Medyum Zaher Hoca ile iletişime geçebilirler.

12 Comments

Add Yours →

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

Bir cevap yazın