Medyum Zaher - 2020

SÜRYANİ BÜYÜSÜ NEDİR

SÜRYANİ BÜYÜSÜ NEDİR

Süryani büyüsü konusunda insanların çeşitli düşünceleri vardır. Bu konuda uzman bir medyum tarafından yardım alınmalıdır. Süryani büyüsü gerçekten zor bir büyü çeşididir. Ayrıca en kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır. Süryani büyüsü yapan hoca bulmak ta bir hayli zordur. Süryani büyüsü yaptıran kişinin niyeti kesin olmalıdır. Kişinin niyetine göre şekillenen bu işlem genel bir isimdir. Onlarca Süryani büyüsü çeşidi olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Süryani büyüsü saymakla bitmeyen etkileri olduğu gibi iyi niyetle kullanabilmektedir. Kişinin niyeti kötü ise yine Süryani büyüsü yapılabilir. Bu etkiler kişinin niyeti ile doğru orantılı bir şekilde ilerler. Süryani büyüsü yapan hoca da bulunması gereklidir. Süryani büyüsü yapan hoca sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Bu konuda akla ilk gelen isim medyum Zaher Sekmen hocadır.

 

SÜRYANİ BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ

Süryani büyüsünün etkileri saymakla bitmez. Kişinin hangi niyetle yaptırdığı da bilinmelidir. Yani bu işlem kişinin niyetine göre şekillenir. Süryani büyüsünün etkileri hem ruhsal hemde fiziksel etkileri bulunmaktadır. Genellikle ülkemizde bağlama büyüsü olarak da kullanılır. Kuvvetli bir büyü çeşidi olan Süryani büyüsü çokça başvurulan bir büyü çeşididir. Süryani büyüsünün etkileri kişinin niyetine göre değişmekle birlikte hem ruhsal hemde fiziksel etkileri olduğu bilinen bir gerçektir. Süryani büyüsünün etkileri yapılan işleme göre değişeceği gibi bir çok etkileri de kişiler kendi arasında fark ederler.

SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Süryani büyüsü yapmak ve yaptırmak oldukça yaygın bir şeydir. Kuvvetli büyüler arasında yer alan bu işlem yaptıran kadar yapan da önemlidir. Süryani büyüsü yapan hocalar konusunda insanlar yoğun bir araştırma içerisindedir. Bu araştırma sonucunda insanların da fark ettiği gerçek Süryani büyüsü yapan hocalar konusunda bu işlemi yapan kişi sayısı çok ama çok az olmasıdır. Süryani büyüsü yapan hocalar arasında önde gelen kişilerden ilk akla gelen isim medyum Zaher Sekmen hocadır. Zaher hoca kendini insanlara her türlü konuda yardım etmek için 27 yılı aşkın bir süredir çalışan bir medyum dur. Kendisi de öğrencileri de Süryani büyüsü yapan hocalar arasında yer almaktadır. Kendini sadece insanların sıkıntılarını çözmek için adamış bir isimdir.

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın