Medyum Zaher - 2020

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Soğutma büyüleri çeşit çeşittir ayırma büyüsü gibi tek bir hedefi yoktur hatta tamamen farklı bir alemdir. Yani sadece birini birinden soğutmak değil de istediğiniz her şeyden tiksindirebilirsiniz. Bunları örnekleyecek olursak aşağıda belirteceğim gibi olacaktır.

 

 

  • Kocayı eşten soğutma büyüsü ; Bunu genellikle başka birisini seven kadınlar tercih ede eğer ki soğutma büyüsünü yapan hoca iyi ve başarılıysa kişilerin aralarında ki aşk ne kadar güçlü olursa olsun son bulacaktır.
  • Eşleri kocadan soğutma büyüsü ; Var birde , bunlarda evli kadınlara aşık erkekler yani üçüncü  şahıslar bayanların iradeleri erkeklerden daha güçlüdür bu açıdan kesinlikle işlem yaptıracağınız zaman tanıdığınız bildiğiniz en azından fazlasıyla güvenilir bir medyuma soğutma büyüsünü yaptırmalısınız

 

  • Zinadan soğutma büyüsü ;

 

  • Eğer ki erkek veya kadın eşini aldatıyorsa ve çözüm bulunamıyorsa bunun için en etkili sonuç soğutma çalışması olacaktır bu işlemi yaparken dikkat etmeliyiz çünkü diğerleri gibi değildir sonuçları farklı olabilir her daim bir geri dönüş kapısı açık bırakmalıyız . Yoksa geri dönülmez sonuçlara şahit olabilirsiniz.
  • Alkolden soğutma işlemi ; Bu işlem soğutma büyüleri arasında en iyilerindendir çünkü sonuçları hiçbir zaman kötü olmamıştır , olmamıştır derken yapan kişi yine çok önemli kötü bir şeye yol açmasa bile sonuç vermeme ihtimali her daim vardır. Bu işlemimiz ismi üzerinde kişileri alkolden soğutmak için yapılır ve sonuç alındığında yapılan kişi büyük bir yükten kurtulur.

 

  • Kumardan soğutma büyüsü ; Kumar herkes tarafından bilinen alkol kadar bulaşıcı bir illettir başlayanın bırakmak en zor çilesidir evleri arabaları harcatır yine de bitmez eğer ki sizlerde her yolu denediniz fakat hala kumardan kurtulamadıysanız kumardan soğutma işlemi işinize yarayabilir eğer ki güvenilir bir medyum ile çalışıyorsanız en geç iki hafta içinde hayatınız değişecektir.
  • Kendinden soğutma işlemi; Bu en son konumuz çünkü en illet ve korkuncu da sayılabilir. Neden mi ? Bir düşünün hiç yakanızdan düşmeyen peşinizi bırakmayan sizi hep rahatsız eden , hoşunuza gitmeyen , adını duyduğunuzda korktuğunuz birisi var hayatınız da kendinden soğutma çalışması tam olarak burada devreye giriyor , sizi rahatsız eden kişiden kurtuluş yolu bulamıyorsanız en son çareniz buysa tamda size göre. Çünkü bu işlem güvenilir , profesyonel medyumlar tarafından yapılırsa kesin olarak sonuç verecektir.

 

SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Soğutma işlemi  yapan  hoca diye , Kocayı eşten soğutma büyüsünü  ,  Eşleri kocadan soğutma büyüsünü , Zinadan soğutma büyüsünü , Alkolden soğutma büyüsünü , Kumardan soğutma büyüsünü , Kumardan soğutma büyüsünü ,  Kendinden soğutma büyüsünü , layıkıyla ve kesin başarıyla yapan medyuma denir. bu büyüleri güvenilir medyumlara yaptırmalısınız.  Aynı zamanda profesyonel olmalarına dikkat edilmelidir. Eğer ki sizler de Soğutma büyüsü yapan hoca arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN den yardım alabilirsiniz.

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın