Medyum Zaher - 2020

SOĞAN BÜYÜSÜ

SOĞAN BÜYÜSÜ

Soğan büyüsü çok eski bir tarihe sahiptir , bu sebeple geçmişi olan bir büyüdür ve yapan kişilerin önerisini ve güvenini kazanmıştır soğan büyüsünün ilmi ikna ve kabullendirmekten gelmektedir bu ne demek oluyor sadece aşk büyüsü , bağlama büyüsü için değil bir aileyi ikna etmek için zorda kalan kişi onu zorda bırakan kişiyi ikna etmek için de kullana bilir soğan işlemi rahmani midir ? evet rahmani bir işlemdir yapana ve yaptırana zararı yoktur soğan işlemi yapımında önemli olan konu yapım niyeti , ve ritüelleridir. Soğan işlemi ile kime neyi düşünmesini istiyorsanız onu düşündürebilir, neyi hissetmesini istiyorsak onu hissettire bilir , aklına girebilir , fikirlerini değiştirebilirsiniz . Bu onun içine cin kaçması anlamına gelmiyor yazımda da anlattığım gibi soğan işlemi ne kadar zamanda etki eder?

Soğan büyüsünün yapımında soğanın kendisi , soğanın tohumları kullanılabilmektedir mesela büyü yapıldı sizin elinizde bulunan soğana neyi düşünmesini istiyorsanız iğneleri batırarak gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizi düşünebilirsiniz . Veya da aşık olmasını istiyorsanız aşık olmasını düşündüğünüz kişiyi düşünerek soğanın tohumlarını toprağa ekebilirsiniz. Peki bu yeterli olacak mıdır ? Soğanı gömdük bitti değil tabi ki işlemi yaptıracağınız profesyonel olduğuna inandığınız medyum sizlere soğan işlemi için sizlere gerekli okumalarınızı verecektir . onları da yapan kişinin belirttiği günler de ve zamanlarda belirttiği gibi kullanarak sonuç için faydalı hareketlerde bulunabiliriz.

SOĞAN BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Soğan işlemi yukarıda da bahsettiğim gibi yapımı profesyonellik isteyen büyüler arasındadır. Oldukça zahmetli olan bu soğan işlemi vefkler gibi herkes tarafından yapılamaz. Çünkü yanlış yapımı büyük sonuçlara yol açabilir. Buna engel olabilmek için çalışacağınız medyumun profesyonel olup olmadığını iyice araştırmanız gerekmektedir. Soğan büyüsü yapan medyum un profesyonel medyum olduğuna emin olduktan sonra soğan büyüsü yapan hoca ile işleme başlaya bilirisiniz .

Soğan işlemi için neler gereklidir ? Soğan işlemi yapımında yapılacak konuya göre değişkenlik gösterebilir. İstenilecek malzemeler mesela aşk için yaptırıyorsanız hazırlığı için sizin ve karşı tarafın ismi , anne ismi , doğum tarihi (ay, gün, yıl) olarak gerekmektedir. Peki bu bilgilerden eksiklik olan varsa ne yapmalısınız? Eğer ki çalıştığınız medyum profesyonel ise eksik olan bilgiler yerine fotoğrafın yeterli olacağını bilir. Çünkü soğan işlemi için kime yapılacağı bilinmesi yeterlidir. Eğer ki sizler de SOĞAN İŞLEMİ yaptırmayı düşünüyorsanız Medyum Zaher SEKMEN‘den yardım alabilirsiniz.

14 Comments

Add Yours →

Gecici olarak annemde kaliyorum ve bizzat annemin eşine yaptigini zannediyorum fallarla buyulerle icli disli oldu iyice tedirginim her an anneme dahi zarar verebilirim bu yuzden ve evli 1 bucuk yasinda kizim var bugun sabah kizim evin icindeki buyuk yediye cicegini cekip dusurdugunde esim bende saskina donduk arkasinda asili sogana renkli boncuk lu iplikle sarili bir sekilde cicegin arkasina gizlenmis bir sekilde ne yapmaliyip blgi verin yoksa polisi aricam?

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

Bir cevap yazın