Medyum Zaher - 2020

ŞEYTANİ BÜYÜLER

ŞEYTANİ BÜYÜLER

Şeytani büyüler kara büyü sınıfına giren genellikle kötü amaçlar için kullanılan işlemlerdir. Bu işlemler kişilere her türlü zarar vermek psikolojisini bozmak hatta öldürmek için bile kullanılan büyülerdir. Şeytani büyüler genellikle ruhani varlıklar yardımı ile yapılır. Kullanılan malzemeler ve yapılan işlem neticesinde kişinin niyetine göre karşı tarafa verilen zarar yapılan işleme bağlıdır. Şeytani büyüler yapan hoca konusunda İnternet üzerinde yapılan aramalar arasında yer almaktadır. Bu konuda Şeytani büyü yapan medyum aramalarında insanların niyeti hiçte iyi olmadığı belli oluyor. Ancak  bazı durumlarda başvurulabilen bu işlem medyum göre çeşitli amaçlar için de yapılabilir. Etkisi çok fazla ve kesin sonuç garantili işlemlerdir. Ve kesinlikle geri dönüşü yoktur. Bu işlem uygulanırken vazgeçme gibi durumlarda yaptıran kişiler de tehlike altına girerler ve cinler de insanlar gibi akıllı ve kendi iradeleri olan varlıklardır. İşlemden vazgeçme gibi durumlar da işlemi yaptıran kişi musallat durumları ile karşı karşıya kalabilir.

ŞEYTANİ BÜYÜ YAPAN HOCA

Kara büyü sınıfına giren bu işlemler kişilerin niyetine göre şekillenmekle birlikte genellikle kötü niyetler ile yaptırılmaktadır. Kişilerin niyeti kötü olsa da şeytani büyü yapan hoca konusunda akla gelen tek isim medyum zaher sekmen dir. Zaher sekmen 27 yılı aşkın bir süredir bir çok kişiyi bir araya getirdiği gibi kendisinden yardım isteyen kötü niyetli kişileri ayırmadan  herkese yardımcı olmaktadır. Şeytani büyü yapan medyum konusunda zaher sekmen yılların birikmiş tecrübe ve bilgisiyle kendisi isteyenlere de bu işlemleri el verme yöntemi ile de öğretmekte ve bunları kendi çıkarları doğrultusunda konusunda sert şekilde uyarmaktadır. Profesyonel bir medyum olan zaher sekmen kendi çıkarları için hiçbir işlem yapmamış başkasına da yaptırmamıştır. Bunu öğrenmek isteyen kişilere de yolunun çok uzun ve meşakkatli bir yol olduğunu öğretmektedir. Şeytani büyüleri öğrenmek isteyen kişileri özenle seçen zaher hoca her isteyene değil içinde kötülük kırıntısı olmayan kişilere öğretmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında çalışan bir çok medyum zaher sekmenin öğrencileri dir. Kendileri uzun yıllar zaher hoca tarafından özenle eğitilip insanlara yardımcı olmaları için kendi yollarını çizmelerine izin vermiştir.

 

Facebook adresimiz

 

6 Comments

Add Yours →

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

Bir cevap yazın