Medyum Zaher - 2020

ŞEKER BÜYÜSÜ

ŞEKER BÜYÜSÜ

Bu büyü bağlama işlemleri arasındadır. Birini aşık etmek amacıyla yapılır. Şeker büyüsü yedirilerek yapılan büyüler arasındadır. Çünkü adı üzerinde şeker kullanılarak yapılır. Bağlama büyülerinin hepsinde yedirme içirme yapılması şart değildir ama bu büyüde mutlaka yedirme yapılması gerekir. Örneğin; canbar büyüsü, kilit büyüsü, kiriş büyüsü, soğan büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, mum büyüsü yedirme içirme kullanarak  yapılmaz. Atlet büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, adet kanı büyüsü, saç büyüsü, tırmak büyüsü ise kişiye ait olan  eşyalar ya da nesneler kullanarak yapılan büyüler arasındadır.

Eğer yıldızname bakımınızda size en uygun işlem şeker büyüsü olarak gözüküyorsa bu uygulanmalıdır. Bu büyü de küp şeker kullanılır. Şeker büyüsü yapan hoca buna dualar okur ve bir takım çalışmalar yapar. Hem bu büyünün gözükmemesi için yani yaptıranın ortaya çıkmaması için hem de hiç bozulmaması için başka çalışmalar da yapılması gerekir. Yoksa tek başına bir şekere dua okumak yeterli olmaz. Bunun basit şekilde yapılıyor gibi gözükmesi ise en büyük yanılgıdır. Bu yanılgının neticesinde insanlar bunu kendi başına yaptırmaya çalışmaktadır ancak bu işlemler sadece şeker büyüsü yapan hoca tarafından yapılır yanı uzman medyum hoca tarafından.

BÜYÜ YAPAN YAPAN MEDYUM

Bu büyüyü Medyum Zaher Sekmen Hoca profesyonel olarak yapmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için kullandığı işlemler arasındadır. Şeker büyüsü yapan medyum olarak zaten bilinmektedir. Bu büyü okuma yapılan bir şekerin kişiye yedirilmesi anlamına gelir. Bu yedirme tek başına olabileceği gibi bir yemekle veya içecekle de verilebilir. Önemli olan nokta bu yiyeceğin ve içeceğin bir başkasına verilmemesidir. Yani evde normal bir tencere yemek yapıtınz şekeri içine attınız ama ev halkının hepsi de bundan yedi. İşte bu şekilde yapılmaması gerekir. Bu başka kötü sonuçlar doğurabilir. Özellikle çocukların yeyip içmesi işlemin ağır gelmesi sebebi ile başka hastalıklara yol açabilir. O yüzden dikkat edilmesi gereken en önemli nokta budur. Bu işlem için Zaher Sekmenden arayarak veya whatsapp yolu ile randevu alabilirsiniz.

Facebook için tıklayın

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın