Medyum Zaher - 2020

SABUN BÜYÜSÜ NE İŞE YARAR

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü kişinin kendi isteğine ve niyetine göre şekillenen bir işlemdir. Kişinin niyetine göre iyi sonuçları da olabilir kötü sonuçları da. Bu tamamen işlemi yapanın değil yaptıran kişinin niyeti ile alakalı bir durumdur. Sabun büyüsü en tesirli ve tehlikeli işlemler arasında gösterilir. Ancak az önce de söylediğimiz gibi kişinin niyeti ile alakalıdır. Yani kişinin niyeti iyin de sevdiğini kendisine aşık etmek de olabilir. Bu işlemde gereken niyet ve istektir. Ve her hangi bir kişiye yaptırmak kendisi yapmaya çalışmak çok tehlikeli sonuçları olan bir işlemdir. Alanın da uzman medyumlar tarafından yapılması önerilir ki risk sıfıra indirgensin işlem başarılı bir şekilde uygulansın. Bu konuda uzman olan medyum Zaher Sekmen problemi olan kişilerin dertlerine göre sabun büyüsü ile yardımcı olmaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü yapımı en çok merak edilen ve sağdan soldan öğrenilen yalan yanlış bilgiler ile yapılmaya çalışılan bir işlemdir. Bu işlemi sadece uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Kişiler kendi başlarına hiç bir bilgi ve ilim sahibi olmadan bu tarz işlemler ile kendi ruh ve akıl sağlıklarını aile yaşantısında olumsuz yönde etki gibi bir çok etki ile karşılaşmaktadırlar. Bu durumları engellemek için sadece uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda uzman olan medyum Zaher Sekmen hastalarını kısa sürede sonuca ulaştırması ile ünlü bir medyum dur.

 

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar 

Sabun büyüsü yaptıran, yapılan kadar da işlemi yapan kişi çok önemlidir. Her hangi bir kişi sabun büyüsü yapmayı bırakın yapmaya çalışan kişilerin de akıbeti hiç iyi olmamıştır. Bunu sadece uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bu tarz işlemler çok etkili olduğu için her hangi bir kişi eline sabun alıp üzerine dua okuyarak sabun büyüsü yapmış olmaz. Bu tarz olaylar sadece kişiye sıkıntı getireceği gibi maddi ve manevi olarak da büyük zarara uğratır.Çünkü medyumlar bu işlemleri yaparken sadece malzeme kullanmazlar ruhani varlıklar ve dualar ile destekleyip işlemin kesin sonuç vermesi için ellerinden geleni yaparlar. Bu konuda ülkemizde çok az uzman medyum vardır. Bunlardan biri de medyum Zaher Sekmen hoca dır.

Sabun büyüsü nedir yazımızı okudunuz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

3 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın