Medyum Zaher - 2020

RÜYADA BÜYÜ GÖRMEK

Rüyada büyü görmek

Rüyada büyü görmek ne anlama gelir? Rüyada büyü yapmak ne anlama gelir?  Rüyada büyü bozmak ne anlama gelir? Rüyada büyü yaptırmak istemek ne anlama gelir? Rüyada birinin büyüyle aşık olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada sihir görmek ne anlama gelir? Rüyada kara büyü görmek ne anlama gelir? Rüyada cin görmek ne anlama gelir? Rüyada cin musallatı görmek ne anlama gelir?  Rüyada büyü kitabı bulmak ne anlama gelir? Rüyada büyü sembolü görmek ne anlama gelir?

Bu olay çoğu zaman gerçek hayatla ilişkilendirilebilir. Size bir büyü yapıldığı konusunda ilahi bir mesaj veriliyor olabilir. Çünkü genelde insanın aklına büyü yapıldığı gelmiyor. Beni arayan çoğu kişi de rüyamda büyü gördüm, acaba bana büyü yapılmış olabilir mi, diyor. Olabilir. Bunun için detaylı bakım şarttır. Eğer rüyanızda büyü yapıldığını gördüyseniz, rüyanızda size büyü yapıldığını gördüyseniz, rüyanızda sizin büyü yaptığınızı gördüyseniz, rüyanızda tanımadığınız kişilerin büyü yaptığını gördüyseniz mutlaka dikkate almalısınız. Bu rüyalar sürekli tekrar etmeye başladıysa asıl sıkıntılı durum burasıdır. Mutlaka ters giden bir şeyler var demektir. Öncelikle güvenilir bir medyum bulun ve bakım yaptırın.

Üzerinizde ne var ne yok, neden bu rüyayı görüyorsunuz? Hepsinin cevabını medyumdan alın. Eğer medyum üzerinizde gerçekten büyü olduğunu söylerse ona göre bir yol izleyin. Büyü bozan hocalardan yardım alın. Büyü bozan medyumlara buradan da ulaşabilirsiniz.
Rüyasında büyü gören herkes de büyü vardır demiyorum, sözlerim başka yönlere çekilmesin. Mutlaka bir bakım yaptırın en azından içiniz rahat etsin diyorum. Hem de varsa çok ilerlemeden baştan önlem alınmış olur. Bu tür rüyalar şeytani olabildiği gibi (kafanızı karıştırmak, sadece sizi korkutmak için) rahmani de olabilir ( size bir büyü yapıldığı mesajı da veriliyor olabilir.) Bu konuda çeşitli kitaplar olsa da yinede bilen bir kişiye danışmakta yarar var çünkü bu konu hafife alınacak bir konu değildir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek medyum zaher sekmen hocaya danışıp detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Kendi başınıza yaptığınız araştırmalar da yanılma şansınız olabilir.

10 Comments

Add Yours →

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın