Medyum Zaher - 2020

RUKYE İLMİ

Rukye ilmi

Rukye ilmi isim olarak ülkemizde ne yazık ki çokta bilinen bir şey değil. Rukye ilmi olarak yapılan araştırmalarda ise önümüze gelen sonuçlarda ise doğru ve yeterli bilginin olmadığı gözümüze çarpıyor. Benimde amacım siz değerli kardeşlerime biraz olsun bilgi vermek ve sizleri aydınlatmak olduğu için  ilminden bahsetmem gerektiğini düşündüm. Bu yazımda siz kardeşlerime Rukye ilmi nedir diyanet – Havas ilmi nedir diyanet, öğrenmek – Havas öğrenmek,  ilmi büyü müdür – Havas ilmi büyü müdür, bu ilim ile tedavi – Havas ile tedavi konularından bahsetmeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Bu ilmi nedir diyerek konumuza başlayalım.

Rukye ilmi nedir diyanet? – Havas ilmi nedir diyanet?

Havas ilmi Rukye ilmi olarakta bilinmektedir. Diyanete göre havas ilmi kuranın gizli yüzünü anlatan mübarek bir ilimdir. Her insanda bulunmaz ve el verilerek aktarılır. Medyumların yaptığı her işlemin yapılması bu ilim sayesinde olur. Aklınıza gelebilecek her büyü, vefk, muska ve tılsım için  ilmi kullanılır. Havas ilmi bir insanı tereyağı gibi ikiye ayırabildiği rivayet edilen bir ilimdir. Bu ilim olmadan medyumların bir yeteneği bir ilmi kalmaz. Bu büyü sayesinde medyumlar cinlere hükmedebilmektedirler. Hızır aleyhisselâm ve hazreti Süleyman bu ilme sahiptiler. Günümüzde hiçbir kimse bu ilmin yüzde yüzüne sahip olamaz. Bunun nedeni ise kimse hazreti Süleyman veya Hızır aleyhisselâm gibi olmadığı içindir.

Rukye öğrenmek – Havas öğrenmek

Sıfırdan öğrenilmesi oldukça zor bir ilimdir. İlk olarak el alınır sonrasında ise üstüne bilgi katılarak ilerlenebilir ancak asla yüzde yüz öğrenilmez. Öğrenmek için öncelikle kalbimizin temiz olması, el verecek kişinin testlerinden geçilmiş olması, belirli bir yaşta olunması, hayatının belirli kısımlarında sıkıntılar yaşayıp, Allah’ın sınamasından geçmiş olması gerekir.

Rukye ilmi büyü müdür? – Havas ilmi büyü müdür?

Hayır havas ilmi bir büyü değildir. Rukye ilmi – havas ilmi büyü ve vefk yapımı için kullanılan bir ilimdir. Ancak bu ilim büyüdür diyemeyiz. Büyünün yapılması için bilinmesi gerekir sadece. Havas ilmi sayesinde insanların yaşadığı her tür manevi ve maddi sıkıntı için kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Rukye ile tedavi – Havas ile tedavi

Bu durum biraz karışık bir durumdur. Bu ilim sayesinde kişilerin tedavisi yapılabilir ancak bu tedavi her sıkıntı için geçerli değildir. Genel olarak büyü kaynaklı hastalıkların ve sıkıntıların çözümü için kullanılır. Bunun yanı sıra kişilerde doğuştan gelen kısmet kapalılığı, enerji düşüklüğü gibi sıkıntıları çözümlemek içinde havas ilmi kullanılır. Kısaca ruhsal rahatsızlıklar için tedavi sağlayabilir. Ruhsal olmayan fiziki hastalıklar içinde kullanılsa ve fayda sağladığı gözlemlense dahi ilk olarak normal doktorlara başvurmakta fayda vardır. Doktorlardan çözüm bulunulmaması durumunda havas ilmine sahip gerçek medyumlara başvurulmalıdır.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

gerçekten sonuç alan bir sürü kişi varmış uzun zamandır sizi araştırıyorum hocam

Bir cevap yazın