Medyum Zaher - 2020

Rızık ve Bereket Büyüsü

Rızık ve Bereket Büyüsü

Bu  büyü hakkında doğru bilginin bulunmadığı bir konu hakkında bilgi bulunan yerlere gittiğimizde ise doğru bilginin olmadığı gözümüze çarpıyor. Doğal olarak bende sizlere en doğru ve en güzel hizmeti vermeyi amaçladığım için rızık büyüsünü anlatmaya karar verdim. bu işlem hakkında yazılan onca yalan yanlış kaynaktan sıyrılıp önünüze gelebilmiş ve sizlere ulaşabilmişsem. Size azda olsa bildiğimi aktarabilirsem ne mutlu bana.
Bu yazımda sizler için ele alacağım ve anlatacağım konular bereket büyüsü nedir, rızık büyüsü nasıl yapılır, bereket büyüsü kimler yapar olacak… Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim ve bereket büyüsü nedir sorusunu yanıtlayalım.

Rızık ve bereket büyüsü nedir?

İnsanoğlu hayatlarını imtihan olarak geçirmektedir. Bu imtihan sürecinde insanlar onlarca şeye maruz kalırlar. Kimisi maddi kimisi manevi sıkıntılarla cebelleşen insanlar sabırlarının sınanması ile karşı karşıya kalırlar. Ama Allah her derde bir derman vermiştir. Allah’ın imtihanına dayanabilenler dermana da ulaşır. Maddi sıkıntılar diyebileceğimiz sıkıntılar parasal sıkıntılar ve hastalık gibi sıkıntılar diyebiliriz. Bu sıkıntıların çözümü kişiler sayesinde sağlanabilecekken manevi sıkıntılar dediğimiz sıkıntılar direk kişiler tarafından çözülemez. Nedir bu manevi sıkıntılar dediğimiz şeyler diye soracak olursak evladımız kaynaklı sorunlar sevdiğimiz ile yaşadığımız sorunlar, kısmetimizle, kazancımızı bereketi diyebiliriz. İnsanlar bu manevi sorunların çözümü için medyumlara başvurulur ve yardım alırlar. Bereket büyüsü de medyumların yaptığı kişinin rızkını ve kazancının bereketini arttırmayı amaçlayan işlemlerdir.

Rızık ve bereket büyüsü nasıl yapılır

Her hastalığın çözümü farklı olduğu gibi her rızık bereket azlığının sebebi de farklı doğal olarak o azlığa getirilecek çözümde farklıdır. Yapılan işlembereket büyüsü olabilir ancak kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimi kişi için yapılan işlemden sonra sadaka vermesi söylenirken kimi işlemden sonra gömme veya belirli bir yere asma yapılır. Bu kişiden kişiye farklılık gösteren ve sadece işlemi yapan gerçek medyumlarca bilinebilecek bir şeydir. Bu sebepten ötürü rızık büyüsünün nasıl yapıldığını tam olarak söyleyemeyiz çünkü kişiden kişiye farklılıklar bulunur.

Bu büyüyü kimler yapar

bu büyü yapmak için büyük bir bilgi birikimi gerekir. Başta havas ilmi, ebced ilmi, ledün ilmi olmak üzere birçok ilim bu büyüyü yapmak için gereklidir. Bunu da ancak işinin ehli medyumlar, gerçek medyumlar, dürüst medyumlar, profesyonel medyum, ünlü medyum, cinci hoca yapabilir. Daha önce büyü yapmamış ve büyü yapmayı bilmeyen kişilerin bu işlemlere kalkışmamasını tavsiye ederim.

Facebook adresimiz

8 Comments

Add Yours →

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

Bir cevap yazın