Medyum Zaher - 2020

RIZIK BEREKET BÜYÜSÜ NEDİR

Rızık ve bereket büyüsü nedir?

İnsanoğlu hayatlarını imtihan olarak geçirmektedir. Bu imtihan sürecinde insanlar onlarca şeye maruz kalırlar. Kimisi maddi kimisi manevi sıkıntılarla cebelleşen insanlar sabırlarının sınanması ile karşı karşıya kalırlar. Ama Allah her derde bir derman vermiştir. Allah’ın imtihanına dayanabilenler dermana da ulaşır. Maddi sıkıntılar diyebileceğimiz sıkıntılar parasal sıkıntılar ve hastalık gibi sıkıntılar diyenebilir. Rızık bereket büyüsü bu sıkıntıların çözümü kişiler sayesinde sağlanabilecekken manevi sıkıntılar dediğimiz sıkıntılar direk kişiler tarafından çözülemez. Nedir bu manevi sıkıntılar dediğimiz şeyler diye soracak olursak evladımız kaynaklı sorunlar sevdiğimiz ile yaşadığımız sorunlar, kısmetimizle, kazancımızı bereketi diyebiliriz. İnsanlar bu manevi sorunların çözümü için medyumlara başvurulur ve yardım alırlar. Rızık  bereket büyüsü de medyumların yaptığı kişinin rızkını ve kazancının bereketini arttırmayı amaçlayan işlemlerdir.

Rızık Bereket Büyüsü Nasıl Yapılır

Her hastalığın çözümü farklı olduğu gibi her rızık bereket azlığının sebebi de farklı doğal olarak o azlığa getirilecek çözümde farklıdır. Yapılan işlem rızık bereket büyüsü olabilir ancak kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimi kişi için yapılan işlemden sonra sadaka vermesi söylenirken kimi işlemden sonra gömme veya belirli bir yere asma yapılır. Bu kişiden kişiye farklılık gösteren ve sadece işlemi yapan gerçek medyumlarca bilinebilecek bir şeydir. Bu sebepten ötürü rızık bereket büyüsünün nasıl yapıldığını tam olarak söyleyemeyiz çünkü kişiden kişiye farklılıklar bulunur.

Rızık Bereket Büyüsü Yapan Hoca

Rızık bereket büyüsü yapan hoca olarak internette arandığında bir çok sonuç karşımıza çıkabilir. Bunlar çoğu zaman gerçek olmadığı gibi gerçek rızık bereket büyüsü yapan hoca da bulmak bir hayli zordur. Bu durumda ünlü medyum Zaher Sekmen den yardım istemek doğru bir karar olacaktır. Çünkü medyum Zaher Sekmen rızık bereket büyüsü konusunda hem kendini yıllardır geliştirmiş hemde öğrenciler yetiştirerek daha çok kişiye yardım etmeyi amaçlamış bir medyumdur. Rızık bereket büyüsü yaparken de son derece titiz davranan zaher sekmen öğrencilerine de bunu öğütlemektedir. İhtiyacı olan insanlara yardım etmesiyle ünlü medyum Zaher Sekmen hem ülkemizde hemde diğer ülkelerde sevilen biridir.

 

5 Comments

Add Yours →

Hayatımda bu kadar iyi niyetli değerli bir hoca görmedim ve çok güvenilir nazik kibar bir hoca her şeyi çok iyi biliyor .Hocamız derdimize derman oldu biz hocamızdan razıyız allah ta hocamızdan razı olsun. 🙂👏👏

Bir cevap yazın