Medyum Zaher - 2020

PROFESYONEL MEDYUMLAR

Profesyonel Medyumlar

Medyumluk tarihin her döneminde varlığını korumuştur. Amaçları doğuştan kazandıkları yetenekler ile insanlara yardım etmektir. Bu yardımlar yeteneklerine ihtiyaç duyan insanların yardım istemesi ile gerçekleşir. Medyumlar bu yetenekleri genellikle doğuştan gelmektedirler. Bu yeteneklerini kullanmak için bazı malzemeler ve ruhani varlıklar la irtibata geçerek gerçekleştirir. Peki profesyonel medyum nasıl anlaşılır. Günümüzde profesyonel medyum olarak bir çok kişi kendini tanıtmaktadır. Ancak Profesyonel Medyumlar günümüz şartlarında devlet onaylı ruhsatlı ve resmi belgelerinin yanı sıra sertifika sahibi kişiler olmalıdır. Bu konuda bir çok kişi resmi olmamakla birlikte devlet tarafından onaylanan medyum sayısı bir hayli azdır. Bunlardan biri olan Medyum Zaher Sekmen ise devlet tarafından desteklenen ve resmi ruhsatlı bir şekilde çalışan medyumlardan biridir. 27 yıldır medyumluk yapan Zaher hoca hastalarını kısa zamanda iyileştirmesi ve sıkıntılarının kısa sürede çözmesi ile ünlüdür. Hem ülkemizde hemde yurt dışında tanınan ve sevilen bir medyum olarak insanların sempatisini kazanmış güler yüzlü mizacı ile de gönüllere taht kurmuştur.

Medyum Nedir?

Medyum kelime anlamı olarak doğuştan kazandıkları yetenekler ile insanlara yardım eden seçilmiş kişi olarak geçmektedir. İnsanlar kendileri çözemedikleri sıkıntılar da Profesyonel Medyumlara başvurmaktadır. Bu sıkıntıların çözümü metafizik alemiyle iç içe olan medyumlar tarafından kolaylıkla çözülebilmektedir. Peki medyum nasıl sıkıntıların çözümüne ulaşır? Cevap oldukça basit medyumlar doğuştan kazandıkları yetenekler ile bazı ruhani varlıklara hükmedebilir ve bunları kullanarak insanlara yardım edebilirler. Bunların yanı sıra bazı yaptıkları işlemler de vardır ki bu işlemler yapılan kişiyi çok kısa bir sürede etkisi altına alarak kişinin hayatında istediği şekilde değiştirebilir. Bu konuda uzman kişilerden biri olan Profesyonel medyum Zaher Sekmen ise hastalarını kısa sürede sonuca ulaştırması ile ünlüdür.

Medyum Hoca

İnsanların hayatlarında bir çok çözemediği problemler olduğu gibi bu problemleri çözmeye kendini adamış kişilerde vardır. Bu kişiler kendilerini diğer insanlara yardım etmek için doğuştan kazandıkları yetenekleri kullanmayı öğrendikten sonra kişilerin istediği şekilde kendilerine yardımcı olurlar. Bu kişilere ülkemizde medyum hoca denir. Medyum hoca olarak bilinen medyum Zaher Sekmen ihtiyacı olan kişilere yardım etmek için 27 yıldır medyum hoca olarak hizmet vermektedir.

 

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın