Medyum Zaher - 2020

PİRİNÇ BÜYÜSÜ NEDİR

PİRİNÇ BÜYÜSÜ NEDİR?

Pirinç büyüsü bereket büyüleri arasında yer alan en etkili büyülerden biridir. Bu işlem insanların genellikle kazançlarını arttırmak için kullandıkları büyüler arasında yer almaktadır. Pirinç büyüsü bolluk ve bereket getirdiği için tercih edilen büyüler arasında dır. Pirinç büyüsü yaptıran kişilerin amaçları genellikle bolluk bereket ve bol kazançtır. Bu işlem insanların çokça başvurduğu yöntemlerden biri olarak uzman medyumlar tarafından yapılmaktadır. İnsanlar ticaret hayatlarında her zaman başarıya ulaşamazlar bu gibi durumlar da ise pirinç büyüsüne başvuran insan sayısı bir hayli fazladır. İnsanların bu işleme başvurduktan çok kısa süre sonra ticaret hayatlarında işleri bir hayli açılır ve bolluk bereket ve zenginliğe doğru yolculuklarına başlarlar.

 

PİRİNÇ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Pirinç büyüsü nasıl yapılır konusunda insanlar genellikle kendi başlarına yapmak istemektedir. Çünkü isminden dolayı kolay görünmektedir. Ancak sanıldığı gibi hiçte kolay bir işlem olamamasına rağmen insanlar tarafında yapılışı denenmekte ve olumsuz sonuçlar ile karşılaşılmaktadır. Bu konuda sadece büyü yapan hoca dan yardım istenmelidir. Bu konuda tek başına yapmaya çalışan insanlar ikinci yol olarak medyumlara başvurup kendi hatalarını düzeltmeye çalışmaktadır. Bu konuda sadece alanında uzman medyumlar dinlenmeli ve işi ehline bırakılmalıdır. Bu konuda önde gelen isimlerden biri olan medyum Zaher Sekmen hoca insanlara çok kısa sürede yardımcı olduğu için ün sahibi olmuş bir kişidir. Kendisi uzun yıllardır bu tarz işlemlerle iç içe olduğu için oldukça bilgi sahibi bir insandır. Ve kendine yardım için gelen bir çok kişiye yardımcı olmaktadır.

 

PİRİNÇ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Büyü yapmak konusunda insanların kendi başlarına işlem yapmaya çalıştıklarını anlatmıştık. Bu konuda sadece uzman bir hocadan yardım alınması gereklidir. Pirinç büyüsü yapan hocalar denince akla gelen ilk isim ünlü medyum Zaher Sekmen hocadır. Zaher hoca insanlara kısa sürede olumlu sonuç vererek ün salmış ülkemizde olduğu kadar diğer ülkeler de de tanınan bir medyum dur. Büyü yapan hocalar dan bir çoğu Zaher hocanın öğrencileridir. Bu konuda kendisi ve öğrencileri de insanlara yardım etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın