Medyum Zaher - 2020

PAPAZ BÜYÜSÜ

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsü genelde en çok yaptırılan büyüler arasında yer alıyor. Bu işlemin çok kuvvetli bir büyü olmasından dolayı insanlar da çok tercih ediyor. Kullanım alanı çok geniş olduğu için hemen hemen her konuda yaptırılabiliyor. Yani aşk büyüsü içinde, ayırma büyüsü içinde, bağlama büyüsü içinde bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Yapımı çok eskilere dayandığından günümüzde gerçek papaz büyüsü çalışması yapan pek az medyum vardır. Onlarda işin ehli kimselerden el alarak bu ilmi devam ettirmektedir.

PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu soruya net cevap vermek mümkün değildir. Çünkü başta anlattığımız gibi çok amaçlı bir büyüdür. Aşk büyüsü için uygulanırsa farklı yapılışı vardır, ayırma büyüsü için kullanılırsa farklı yapılışı vardır. Bu sebeple bu büyü için kesin tarif vermek doğru olmaz. Eğer internette de peki bu iş nasıl yapılır araştırması yapıp bazı tarifler bulduysanız asla denemeyin. Çünkü her ilmi uzmanı olan kişi yapmalıdır. Çok riskli konular olduğundan ve yanlış yapıldığında geri dönüşü olmayan zararlara mahiyet verdiğinden mutlaka bu işi yapan medyumlar ile görüşülmesi gerekir.

PAPAZ BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR?

Bu tarz işlem nasıl bozulur sorusuna şu şekilde cevap verilebilir: İşlem nasıl yapıldıysa tersinden tekrar ederek bozulabilir. Bunun için öncelikle detaylı bir bakım yapmak gerekir. Bu bakım su ya da yıldızname bakımı olabilir. Bakımda detaylı olarak nasıl bir büyü yapıldığı görülecektir. Bunun ardından bu büyüyü bozan medyumlar size yardımcı olacaktır. İşlemleri en ufak bir noktasını dahi atlamadan tersinden yapabilirse bu büyüyü bozan hoca başarılı olacak ve işlemi bozacaktır.

PAPAZ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Büyü yaptırmaya karar verdiyseniz bu konuda biraz araştırma yapmalısınız. Hangi medyum size daha iyi yardımcı olur, hangi medyum daha güvenilir sorularının cevabını bulmalısınız. Bu büyüler uzaktan da yapılabildiği için hangi şehirde olursanız olun uzaktan işlem yaptırabilirsiniz. bu büyüyü yapan hocalar ile bu şekilde de çalışabilirsiniz. Öncelikli olarak vergi levhalı medyumları tercih etmeniz gerekir. Bu şekilde işlemleri sıkıntısız bir şekilde yaptırırsınız.

PAPAZ BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMLAR

Bu işlemi yapan medyumlar ile görüşmek artık çok kolay. Çünkü internet aleminde rahatlıkla adreslerine ulaşabilir ve kendileri ile görüşebilirsiniz. Tek bir telefonla nerede olursanız olun işlem yaptırabilirsiniz. Büyü etkisini çok kısa sürede gösterir ve ömür boyu da etki etmeye devam eder. Garantili büyüler arasındadır. Yapıldığında karşı koyacak bir bünye yoktur. En tesirli büyüleri yaptırmak isteyenlere uygun olan işlem budur. Papaz büyüsü yapan hocalar işlemin ardından koruma büyüsü yaparak hem işlemi hem de yaptıran kişiyi koruma altına almalıdır. Bu sayede işlem bozulmaz ve yaptıran kişi hiçbir şekilde ortaya çıkmaz.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın