Medyum Zaher - 2020

ÖLÜM BÜYÜSÜ NEDİR

Ölüm Büyüsü Nedir

Ölüm büyüsü insanların en çok başvurdukları büyüler arasında yer almaktadır. İnsanların dostları olduğu gibi düşmanları veya çekemeyenleri de vardır. Bu tarz kişiler düşmanlık ve kin çerçevesi içinde ölüm büyüsüne başvurmaktadırlar. Bu büyü gerçek anlamda ciddi bir büyü olup gerçekten zarar vermek öldürmek için kullanır ve geri dönüşü hiçbir şekilde yoktur. Kişilerin vazgeçmesi konusunda iyi düşünmesi aksi takdir de büyünü kendine döneceğini de iyi bilmeleri gerekmektedir. Bu olay hafife alınarak şaka yapmak amacıyla dahi olsa bu işleme başvuran kişiler hedef aldıkları insanlara ciddi zararlar vererek acı içinde ölmelerini sağlar. Bu konu bu büyüyü yaptıracak kişinin iyi düşünmesi ve kesin kararından geri dönmemesi gerekmektedir. Bu tarz işlemler çok tehlikeli olup onlarca büyü vardır. Ve bunlardan hangisini yaptıracağı kişinin kendi tercihine kalmıştır. Bu büyünün çeşitleri farklı olduğu gibi her işlemin yapılışı ve ölüm şekli farklıdır. Ancak sonuç olarak hepsinin sonucu ölümle sonuçlanmaktadır.

 

Ölüm Büyüsü Çeşitleri

Bu büyüyü yaptıran kişiler farklı olduğu gibi yaptırdıkları bu büyüyü çeşitleri de farklıdır. Sonuç aynı olmasına rağmen ölüm şekli değişmektedir. Seçilen Kişinin ölümü ile ilgili acı içinde ölmesi hedeflenmektedir. Ölüm büyüsü çeşitleri konusunda yaptıran kişilerin iyice düşünüp bu işlemin geri dönüşü olmadığı medyum tarafından bilgilendirilmesi gereklidir. Bu büyü hazırlıkları günlerce süren bir hayli zor bir işlemdir. Yani herhangi bir kişi ben şunu  öldürmek istiyorum diye bu büyüyü yapamaz. Alanında uzaman bir medyum tarafından yapılması ve yapılırken de koruma çalışmaları yapılmalıdır. Çünkü yapan ve yaptıran içinde tehlikeli bir işlemdir. Bu işlem esnasında kullanılan malzemeler den çok cini varlıklar ile temas kurulup onlar vasıtası ile genelde hasta edilip yada cinler tarafından saldırıya uğraması hedeflenir.

 

Ölüm Büyüsü Yapan Hocalar

Bu büyüyü yaptırırken kendi başınıza bir işleme kalkışmak sadece sizin ölümünüzle sonuçlanacak kadar ciddi bir iştir. Bu konuda alanında uzman bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Kişiler kendi başlarına yapmaları oldukça tehlikelidir. Sadece bu konuda ilim irfan sahibi medyum tarafından yapılmadıkça bu işlemi kimse gerçekleştiremez. Bu konuda sayılı uzmanlardan olan medyum Zaher Sekmen den yardım alabilirsiniz.

3 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın