Medyum Zaher - 2020

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

Ölü toprağı büyüsü bu yazımızda ölü toprağı büyüsü nedir, ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır, ölü toprağı çalışması nasıl bozulur, ölü toprağı işlemi yapan hoca kimdir, onlardan bahsedeceğim.
Ölü toprağı büyüsü kara büyüler içinde hem amacı hem yapımı itibariyle en etkili ayırma büyüsü olarak yer alır. Bu büyü nişanlılar, sevgililer için uygulanmaz. Sadece evli olan ya da aynı evde evli gibi yaşayan çiftler için uygulanır. Birazdan sebebini açıklayacağım.  Ölü toprağı çalışması nasıl yapılır konusuna gelirsek, medyum bu işlem için ölü toprağı bulur. Mezarlık üstünden alınan bu toprak 7 gece okunur ve çiftin yatağına serpilir. İşte sadece evli olanlara ya da aynı evde yaşayan çiftlere uygulanma sebebi budur. Bu büyü de işlem çiftlerin yatağına yapılır.

Çok fazla fark edilecek kadar serpilmesine gerek yoktur. Ölü toprağı işlemi adında da belli olduğu gibi çiftleri birbirine aşk anlamında da cinsellik anlamında da ölü hale getirir. Tüm istekleri tüm sevgileri ölür. Birbirlerine karşı çok soğuk olurlar. Zamanla etkisi artar. Etkisi arttıkça birbirlerini görmeye, aynı ortamda kalmaya bile tahammül edemezler. Sonucu mutlaka ayrılık ya da boşanmak olur. Eğer size ölü toprağı işlemi yapıldığından şüphe ediyorsanız mutlaka bir medyum ile görüşün. Eğer bu işlem çözülmezse hiçbir şekilde geri dönüşünüz olmaz. Bir daha bir araya gelemezsiniz.

Ölü toprağından nasıl korunuruz diye bir soru sorabilirsiniz. İlla bunlardan kurtulmak için başımıza gelmesine gerek yok tabi. Her gün mutlaka cin suresi, nas suresi okuyun. Evinizde sirke, çörek otu bulundurun. Temizlik yaparken sirke kulanın. Mutlaka Kuran bulundurun. Eğer iyi bir medyum bulabilirseniz koruma muskası yaptırıp hem üzerinizde taşıyın hem de evinize koyun

.
Ölü toprağı büyüsü bozan hoca  öncelikle tüm evi sirkeli su ile silin. Yatağınızı imkanınız varsa yenisiyle değiştirin. İmkanınız yoksa her yerini yine sirkeli su ile yıkayın ve silin. Büyünün tesiri bitene kadar tüm evinizde her akşam üzerlik ya da iğde tütsüsü yakın. Bu işlemlerle beraber çalıştığınız medyumun dediklerini harfiyen uygulayın. Bunun çözümü için size verdiği okumaları eksiksiz ve söylediği saatlerde bitirin. Biiznillah şifa olacaktır.

9 Comments

Add Yours →

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

Bir cevap yazın