Medyum Zaher - 2020

OFİSİ OLAN MEDYUMLAR

OFİSİ OLAN MEDYUM

Ofisi olan medyumlar Zaher SEKMEN Hoca bildiğiniz üzere Ağrı’da ikamet etmektedir. Ofisi de orada bulunmaktadır. Randevulu sistemle çalışır. Yani gelmeden önce kendisini arayıp randevu almanız gerekir. Bu randevu sisteminde öncelikli olan kişiler vardır. Cin musallatına uğramış olan kişiler en öncelikli hastalardır. Hasta biri varken önce aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiyle ilgilenmesi zaten abes olur. Ofisi kurulduğundan beri resmi ve ruhsatlı medyum olarak çalışmaktadır. Bu yüzden insanlar güven problemi yaşamadan kendisine işlem yaptırırlar.

OFİSİ OLAN MEDYUMLAR

Ofisi olan medyumlar ne yazık ki az. Daha çok kendilerini gizlemeyi seçiyorlar, görüşmeden işlem yapıyorlar. Demek ki gizlemeleri gereken bir şeyleri var. Ya yüzlerini göstermek istemiyorlar, ya yerlerini belli etmek istemiyorlar. Bunlar karşı tarafta güven duygusunu azaltan olaylardır. Yüz yüze görüşen medyumlar, ofisi olan medyumlar daha çok tercih edilir. Ofisi olan medyumlar için yoğunluk fazladır. Özellikle Medyum Zaher SEKMEN’in programı çok yoğundur. Hem telefonla arayanlara, hem mesaj atanlara, hem internetten yazanlara, hem de ofise gelenlerle ilgilenmeye çalışmaktadır.
Bu yüzden bazen randevular ileri tarihe verilir. Bu konu da sizden anlayış bekliyoruz. Onun dışında Medyum Zaher SEKMEN uzaktan da yardımcı olabilmektedir. Gelme imkanı olmayanlar, uzak şehirlerde yaşayanlar ya da yurt dışında yaşayanlar da Hocamıza ulaşabilirler. Her kesimden, her bölgeden yardım isteyenlere yardım etmektedir. Tüm işlemleri kesin sonuç garantilidir. En çok da bu sebepten tercih edilen medyumdur. Görüşme saatleri gündüz yapılır. Akşam saatleri ise Zaher Hoca’nın işlem saatidir.

Ofisi olan medyum olarak otuz yıllık bir çalışma hayatı vardır. Bu süreçte yaptığı tüm işlemlerde (büyülerde, muskalarda, celblerde) yüz de yüz başarı göstermiştir. Aşk büyüsü yapan hocalar içinde en çok tanınanıdır. Ofisine gelenlere; bakım, fal, büyü, muska, celb,, rukye tedavisi gibi işlemler uygular. İşlemden önce mutlaka yıldızname bakımı ya da su bakımı yapar. Bu sayede üzerinizde ne olduğunu görürsünüz. Eğer büyü varsa öncelikle o çözülür ve ondan sonra işleme başlanır ya da yaptırmak istediğiniz işlemin önünde herhangi bir engel varsa önce o kaldırılır. Daha sonra işlem yapılır.

10 Comments

Add Yours →

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

Bir cevap yazın