Medyum Zaher - 2020

NOHUT BÜYÜSÜ

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü aşk büyüsü için kullanılır. Adından da belli olduğu gibi malzeme olarak nohut kullanılır. Ortalama iki ile üç hafta arasında etkisini gösterir. Yine nohut büyüsü de kuvvetli büyüler arasındadır. Önemle vurgulamak istediğim nokta şu: İnternette bu işlem nasıl yapılır? diye aratma yaptığınız zaman yüzlerce sonuç çıkıyor. Bu bilgilere dikkat ederseniz her site farklı yazmış yapılışını. Bu bilgiler kesinlikle eksiktir yanlıştır. Onun için asla internetten rastgele bulduğunuz bu işlem nasıl yapılır yazılarını uygulamayın. Çünkü bunu uygulamak için bu işlemi yapan hoca gerekir. Bu işlem yapan medyumlara her şekilde ulaşabilirsiniz. Bu iş medyumların işidir. Nasıl ki doktor olmadan ameliyat yapmaya kalkışmıyorsanız medyum olmaya da kalkışmayın. Yine de merak edenler için biraz bahsedeceğim.

NASIL YAPILIR?

Nohut ile yapılan büyü kişilerin isimlerinde ki harf sayısı adedince nohutlar ayrı ayrı kavanozlara konulur ve ağzı kapatılır. Her gece okumaları yapılır. Üç gün bu şekilde devam eder. Üçüncü günün gecesi bu nohutlar birleştirilerek aynı kavanoza koyulur. Yine üç gün boyunca okumaları yapılır. Bunun sonunda da nohutlar toprağa gömülür. İstenilen niyet yedi defa tekrar edilir. Örneğin Selma isimli birisi Ahmet isimli birisine bu işlemi yaptırıyor. Niyetini de “Ahmet benim olsun, sadece bana aşık olsun, gözü başkasını görmesin, benimle evlenmek.”istesin şeklinde yapabilir. Bu tabi ki büyüyü nasıl yapılır, sorusunun tam cevabı değildir. Tam cevap medyumun kendisinde saklıdır. Bunu da kolay kolay kimse ile paylaşmaz.Bu medyuma bahşedilmiş bir ilmin sırrıdır nihayetinde.

Sizde bu büyüyü yapacak tecrübeli medyum arıyorsanız çekinmeden Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz. Medyum Zaher SEKMEN bu işlem de uzmandır. Hatta kendisi en çok büyük şehirlerde adını duyurmuştur. İstanbul’da bu büyüyü yapan hoca, Ankara’da bu işlemi yapan hoca, İstanbul’da bu işlemi yapan hoca, İzmir’de nohut büyüsü yapan medyum, Bursa’da nohut büyüsü yapan hoca şeklinde arama yaparsanız karşınıza Medyum Zaher SEKMEN çıkar. Yurt dışında da Almanya’da bu işlem yapan hoca, İngiltere’de bu işlemi yapan hoca, Hollanda’da bu büyüyü yapan hoca, İsveç’te nohut büyüsü yapa hoca, Kıbrıs’ta bu işelemi yapan hoca olarak bilinir ama tabi siz nerede olursanız olun Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

8 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

Bir cevap yazın