Medyum Zaher - 2020

MUSKA YAPAN HOCA

MUSKA YAPAN HOCA

Muska yapan hoca muskalar çeşitli amaçlar için hazırlanabilir , bu amaçlar bu dünya ile diğer dünya arasında bağ kurmaktır mesela bir bereket muskası , bu tarz muskalar dua ile yapıldığı için ALLAH ile kişi arasında kalmıştır olup olmayacağı bu kural aşk veya kısmet açma vefkinde , muskasında farklılık göstermemektedir çünkü muskaların tümü dua ile hazırlanıp dua ile sonuç alınmak için yapılacaktır .

Muska yapan hocalar burada işinize yarayacaktır çünkü bir kişi ne kadar iyi olursa olsun ibadeti ne kadar sağlam olursa olsun muskayı hazırlayan kişi çok önemlidir çünkü dua bir şeyler istemektir. Eğer ki siz istemeyi bilmez iseniz rabbimiz neden versin bu konuda hoca seçerken medyum seçerken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü muskayı yazan hoca çok başarılı olmaz ise baştan savma iş yaparsa bu sizin zararınıza olacaktır . Aynı zaman da muska başarısız olduğu zaman yaptıran kişinin de yıldızı düşmektedir. Bu sebeple beraber bir muska hazırlatmadan önce bu yazıda yazacağım olaylara ve gereken anlatımlara dikkat edilmelidir.

Çünkü bu devirde dışarıda medyumum diye dolaşan ben iyiyim diye dolaşan binlerce şarlatan var bunlardan kaçınmak ve korunmak herkesin hakkı çünkü büyü ilmi , havas ilmi öyle derin bir konudur ki o şarlatanların düşündüklerinden ve sizlerin anlayabileceğinden çok daha öte bir ilimdir yapılacak minik yanlışlıklar büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Hocam ben sadece bereket muskası yaptırdım fakat işe yaramadı hatta işlerim daha kötüye gitmeye başladı gibi sayısız örnekler dolaşıyor neden mi ? Hepsi  bu sahtekar medyumların sebebiyet verdiği sonuçlardır .Eğer ki sizlerde muska yaptırmayı düşünüyorsanız bunlar aşağıda belirteceğim

  • Muska yapan medyum resmi ve ruhsatlımı
  • Yapan kişinin gerçek referansları var mı?
  • Yaptırmak istediğiniz işlem hakkında gerçekten bilgili mi?
  • Muskayı nasıl kullanacağınızı sizlere doğru bir şekil de anlatabiliyor mu?
  • Şüphe duyuyor musunuz ?
  • Güvenilir medyum mu?
  • Profesyonel Medyum mu ?
  • İstediği ücretler çok mu uçuk seviyede ?

Bunlar gibi daha çok sebep yazabilirim fakat bunlar en başından dikkat etmeniz gerekenlerdir. Neden mi ? Çünkü eğer ki dikkat etmez iseniz eski yazılarımda da anlattığım gibi şuan ki yazımda da değindiğim gibi farklı şeyler yaşanabilir . Bu tarz durumlara engel olabilmek için sizlerde yardım alacağınız medyumu iyi seçmeli ve güvenilir medyum olduğuna emin olmalısınız.
EĞER Kİ SİZLERDE MUSKA YAPAN MEDYUMLAR arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN‘e ulaşabilirsiniz.

6 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın