Medyum Zaher - 2020

MUM BÜYÜSÜ NEDİR

MUM BÜYÜSÜ NEDİR

Mum büyüsü kuvvetli aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyüler kişilerin birbirine aşık olmaları için yapılmaktadır. Kuvvetli büyü çeşitlerinden olan bu büyüyü yaptıran kişiler sevdiklerine kavuşmak amacı ile bu işleme başvururlar. Bu büyüyü yapan da yaptıran da kendisinden emin olmak zorundadır. Bu işlemin geri dönüşü yoktur ve kesin sonuç vermektedir. İnternet üzerinden çok sayıda aratılan büyüler arasında yer alan bu büyü kişinin sevdiğine kavuşmak için başvururlar. Bu işlem için uzman bir medyumdan yardım alınması gereklidir. Kişiler İnternet üzerinden genellikle evde yapılması mümkün olan büyü çeşitleri var mı merakı ile arama yaparlar. Ancak hiçbir büyü çeşidi özellikle bu işlemi evde tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Bu işlemi yapan kişinin ilim sahibi bir medyum olması şarttır.

MUM BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Bu işleme başvuran kişiler genellikle bunu kendileri yapmaya çalışa da bu konu kendilerinin üstesinden gelebilecekleri bir konu değildir. Bu büyü için hocalardan yardım alınması şarttır. Kişiler bu büyüyü yapan hocaların alanın da uzman bir hoca olması gereklidir. Bu konuda bir çok isim karşınıza çıksa da ilk akla gelen isim medyum Zaher Sekmen hoca dır. Büyü yapan hocalar konusunda insanlara yardımcı olmuş ve bu konuda öğrenci yetiştirmiş biri olarak hem yurt içinde hemde yurt dışında görev yapmıştır. Kendisi ve öğrencileri insanlara yadım etmek için mum büyüsü yapan hocalar olarak görev yapmaktadır. Yurt dışında görev yapan bir çok mum büyüsü yapan hocalar genellikle Zaher hocanın öğrencileridir. Bu konuda yurt dışında da bir çok seminer düzenleyen Zaher hoca büyü yapan hocalar dan ilkidir.

 

BÜYÜ YAPAN MEDYUM

Büyü yapmak ve yaptırmak çok yaygın bir olaydır. Hem ülkemizde hemde diğer ülkeler de bir çok medyum bulunmaktadır. Büyü büyüsü yapan medyum konusunda bir çok isim olduğu gibi ilk akla gelen isim medyum Zaher Sekmen karşınıza çıkmaktadır. Mum büyüsü yapan medyum için kendisi size yardımcı almak için 27 yılı aşkın bir süredir. İnsanlara yardımcı olmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

7 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın