Medyum Zaher - 2020

MUHABBET CELBİ YAPAN HOCA

MUHABBET CELBİ NEDİR

Muhabbet celbi yapan hoca kimdir? Nasıl yapılır? Ne için yapılır? Celb nedir?

İnsanların kendi ilişkilerinde bir çok sebepten ötürü aralarındaki çekim diğer bir değişle muhabbet azalır. Bu konuda yardımcı olmak için muhabbet celbi yapılır. Bu işlem sadece kişiler arasındaki muhabbeti arttırmak için değil sevenleri birbirine bağlamak amacı ile de kullanılır. Celb denilen işlem dualar ile yapılır bu konu çok ama çok hassastır. Çünkü hiçbir büyü ile karıştırılmamalıdır. Celb işlemleri büyü değil dualar ile yapılan muska yada okunması gereken duaların için de bulunduğu bir işlemdir. Büyü kadar etkilidir. Ancak büyü değildir. Bazı insanlar bu işlemi büyü ile kıyaslayıp istemeyebilir. Çünkü çok hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak istemektedirler. Muhabbet celbi işlemi de dualar ile yapılan bir işlem olup rahmani işlemler arasında yer almaktadır. Yani dinen bir yaptırımı yoktur. En çok merak edilen konu celb işlemleri günah mı sorusudur. Bunun cevabı ise kesin olarak hayır olarak verebiliriz. Çünkü dualar ile yapılır ve dua yüce Allah’ın en sevdiği ibadetlerden biridir. Bu konuda uzman bir medyumdan yardım alınması şarttır. Herkes bu ilme sahip olamaz ve sahip olan kişiler de insanlara yardım etmektedir.

MUHABBET CELBİ YAPAN HOCA

Bu konuda akla ilk gelen bir kaç isim olabilir. Ancak akla ilk gelen isim şüphesiz muhabbet celbi yapan medyum zaher sekmen hocadır. Zaher sekmen hoca  kendisinden yardım isteyen herkese sorgusuz sualsiz yardım elini uzatmakta ve insanlara yardımcı olmaktadır. Bu durumu suistimal etmemeli ve zaher hocanın iyi niyetini de kötüye kullanılmaması gereklidir. Aksi takdirde kendisi hiç bir işlem yapma zorunluluğu olmadığı gibi insanların kötü yüzünü defalarca görmesine rağmen herkesi hoş görüp yine de yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Muhabbet celbi yapan hoca denince akla ilk gelen isim ünlü muhabbet celbi yapan medyum zaher sekmen hocadır. Çünkü bu işlemi öğrenenler de onun öğrencileri arasında yer almaktadır. Günümüzde bile öğrenci yetiştirmekten vazgeçmeyip kendi gibi öğrencileri de insanlara yardım etmek amacı ile bu tarz işlemleri öğrenmektedirler. Yurt dışında hizmet veren bir çok medyum da zaher hocanın öğrencileri arasında yer almaktadır.

Facebook adresimiz

8 Comments

Add Yours →

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın