Medyum Zaher - 2020

Muhabbet Celbi hakkında herşey

Muhabbet Celbi

Muhabbet celbi dediğimiz işlem çok ortada kalmış bir işlemdir. Kimse tam olarak celb nedir ne işe yarar ne için kullanılır bilmiyor. Oysa aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, yumurta büyüsü, Ermeni büyüsü, adet kanı büyüsü öyle mi? Hangi büyünün ne işe yaradığını biliyor herkes az çok. Bende bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime celb nedir, celb ne işe yarar, kimler celb yapar, celb yapan hoca, bu celb rahmani bir işlem midir, gibi celb ile ilgili birçok soruya cevap vermeye çalışacağım. Dilerseniz daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım.

Muhabbet celbi nedir?

Uzun yıllar süren evliliklerden sonra çiftler arasında artık soğukluk başlıyor. Eşler ne konuşacaklarını bilemiyorlar. Bu soğuma yavaş yavaş kişileri ayrılığa doğru sürüklüyor. Muhabbetin bitmesi demek geçimsizliğin başlaması demek, geçimsizliğin başlaması demek kavgaların başlaması demek, kavgaların başlaması demek ayrılığın başlaması demektir. Dolayısıyla insanlar muhabbetsizlik ve bu celb hakkında herşey iletişimsizlikten çekinmektedir. Çünkü bu kaçınılmaz bir sona doğru ilerleyişin işaretidir. Bu celb de kişiler arasındaki bu soğukluğu ve iletişimsizliği bitirmek adına yapılan işlemlerden birisidir.

Muhabbet celbi ne işe yarar?

Çiftler arasındaki soğukluğu kırarak iki çifti birbirine yakınlaştırır ve iletişimlerini güçlendirir. Bu özellikleri açısından düşünüldüğünde geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü gibi celb hakkında herşey büyüler ile benzerlikler taşımaktadır dersek yalan olmaz.

Kimler celb yapar

Büyü yapan hocalar, güvenilir medyumlar, dürüst medyumlar, işinin ehli medyumlar, profesyonel medyumlar, dürüst hocalar bu işlemleri yapabilirler. Bunun dışında sıradan kişilerin bu işlemlere kalkışmamasında fayda vardır. Şayet kişiler bu konuda bir atılımda bulunursa istenilen etkinin tam tersini yaratabilirler.

Muhabbet celbi yapan hoca

Bu hocalar gerçekten profesyonel medyumlardır. Bu hocalara muhabbet celbinden tutun. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, nohut büyüsü, ayırma büyüsü, yumurta büyüsü, kilit büyüsü, papaz büyüsü, Ermeni büyüsü, vefk, aşk vefki, terfi vefki, bağlama vefki, geri getirme vefki olmak üzere her türlü rahmani olsun olmasın her işlemi yaparak yardımcı olurlar.

Celb rahmani bir işlem midir?

Bu celb yapı olarak iki çifti birbirine yakınlaştırmak ve aralarındaki iletişimi arttırmak amacıyla yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü bu celb kötü amaç taşımayan bir işlemdir ve doğal olarak rahmani işlemler, ak işlemler arasına girmektedir. Yapılmasında dinen bir sakınca yoktur. Her hangi bir haram ya da günah -işin içinde bir dalavere yoksa- yoktur.

Facebook adresimiz

33 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

Bir cevap yazın