Medyum Zaher - 2020

MISIR BÜYÜSÜ

MISIR BÜYÜSÜ

Mısır büyüsü çok etkili bağlama işlemlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu işlem yapan kişinin sevdiği kişiye kavuşmak onu kendine bağlamak ve istediği kişiyi başka birine aşık etme gibi kullanım alanları vardır. Mısır büyüsü çok eskilerden beri süre gelen bir kullanıma sahiptir. Bu tarz büyüleri asla ama asla kendi başınıza kalkışmamanız gerekir. Bu tarz konularda kesinlikle uzman bir medyum hocadan yardım alınmalıdır. İnternet üzerinden aramalar da kendi başınıza yapabileceğiniz işlemler olarak karşınıza çıkan çoğu şey yalan yanlış şeyler olup yaptığınız veya yapacağınız işlemle hiçbir alakası olmayan şeylerdir. Gerçeklik payı olmamakla birlikte sizin anlamadığımız ve tanımadığınız bir alemle alakalı bir konu olduğundan o alemin varlıklarını rahatsız edebilirsiniz. Bu da sizlere hüsrandan başka bir şey yaşatmaz. Bu konu oldukça ciddi bir konu olduğundan kendi başınıza yapmamanız gerekir.Uzman bir medyum olan zaher sekmen den yardım alınması en mantıklı yol olacaktır.

MISIR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Mısır büyüsü yapan hoca denince akla gelen ilk isim medyum zaher sekmen hocadır. Zaher sekmen hoca bu tarz büyüleri uzun yıllardır yapmaktadır. Bu işlemler oldukça karmaşık olup kendi başınıza asla ama asla kalkışmamanız gereken işlemlerdir. Bu işlemler geri dönüşü olmayan işlemlerdir. Meydum zaher sekmen hocadan yardım isterken niyetinizin net olması önemlidir. Ve işleme başladıktan sonra işlemin durdurulması veya yarım bırakılması işlemi olumsuz yönde etkileyen unsurlardan biridir. Kendinizin ilim ve tecrübe sahibi medyum zaher sekmen hoca dan yardım alınması çok doğru bir karadır. Özellikle mısır büyüsü yapan medyum olarak bilinen medyum zaher sekmen bu konuda uzun yıllardır çalışmalar yapmış ve yapmaya da devam ediyor. Alanın da uzman olan bir medyum olan  zaher sekmen hoca öğrencilerini de insanlara yardım etmek maksadı ile özel olarak yetiştirmiştir. Onlarca öğrencisi olan medyum zaher sekmen yurt içi ve yurt dışında çalışmalar yapan bir çok medyum da bazı işlemler konusunda hala ona danışmakta dır. Kendini hala geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için gayret gösteren medyum zaher sekmen bu konuda öğrencilerine de aynı şeyi söylemektedir.

Facebook adresimiz

8 Comments

Add Yours →

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın