Medyum Zaher - 2020

MEDYUMLUK

MEDYUM NE YAPAR?

Medyum kelimesi uzun yıllardır araştırılan ve merak edilen bir konudur. Eminim, sizde merak ediyorsunuz. Medyumluk nedir, kimdir? Medyum ne iş yapar? Medyum bilimsel olarak anlatamayız. Medyumluk tamamen metafizikle ilgili bir alandır. Soyut bir konudur. Medyum ruh doktorudur. Evet, sizin karın ağrınızla, baş dönmenizle, mide bulantınızla ilgilenmez. Aşk hayatınızla, evliliğinizle, kısmetinizle ilgilenir. Aşk büyüsü yapan medyumlar size aşk hayatınızda yardım eder. Örneğin sevdiğiniz kişiyle ayrılmış olabilirsiniz, boşanmış olabilirsiniz, platonik aşık olabilirsiniz, sevgilinizi evliliğe ikna edemiyor olabilirsiniz.

Medyum bu konuda size aşk büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü, kilit büyüsü, soğan büyüsü, papaz büyüsü, evlilik büyüsü, aşk celbi, muhabbet celbi, evlilik celbi yapar. Eğer birini kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ya da başka bir çifti ayırmak istiyorsanız bu sefer medyum; yumurta büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, def etme büyüsü yapar. Eğer üzerinize büyü yapılmasından endişe ediyorsanız ya da nazardan çok kolay etkileniyorsanız koruma büyüsü yapar. Aslında içinde bulunduğunuz tüm sıkıntıların bu şekilde çözümleri vardır ve biz bunları her ne kadar büyü olarak anlatsak da bütün işlemler de büyü kullanılmaz.
Çoğu zaman rahmani yöntemlerle de (vefk, celb, muska gibi) Büyü yaptırmak istemeyenkişiler rahmani yöntemlerle de sonuca ulaşabilirler.

Medyum Zaher SEKMEN Hoca yaklaşık otuz yıldır medyumluk yapmaktadır.
Sizlere aşk büyüsü, göz bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, dil bağlama büyüsü, koruma büyüsü, tırnak büyüsü, papaz büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, soğan büyüsü, canbar büyüsü, kiriş büyüsü, odkara büyüsü, saç büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, ölü toprağı büyüsü, ip büyüsü, mum büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, kuzu kalbi büyüsü, bağırsak büyüsü, şirinlik büyüsü, kilit büyüsü… konusunda yardımcı olmaktadır. Onun dışında üzerinize yapılmış büyü olduğundan şüphe ediyorsanız da Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşın.

Öncelikle yıldızname bakımı yaptırıp üzerinizde ne olduğunu görün, bakımda çıkan probleme göre de medyum ile çalışma yapın. Büyü bozumu için kullanmanız gereken malzemeler olur. Bunlar eğer Tuncelide iseniz elden size teslim edilir. Başka şehir ya da ülkede iseniz kargo yolu ile gönderilir. Cin musallatı varsa yüz yüze görüşmek çok daha iyi olacaktır. Genellikle bu musallatlar rukye tedavisi ile çözülür. Diğer insanlar arasında sevilmek, sayılmak, güven duyulan bir insan olmak, hatta onlardan bir adım önde gözükmek istiyorsanız şirinlik büyüsü yapılır.

Medyumluk Nedir ?

Bu bir muskadır aslında. Üzerinizde taşımanız gerekir. Maddi yönden sor durumdaysanız, işleriniz istediğiniz gibi gitmiyorsa rızık bereket vefki yapılır. Bu vefki ticarethanenizde ya da cüzdanınızda bulundurmanız gerekir. İşlerinizin yoluna girene kadar vefki taşımanız yeterli olur.Yani demek istediğim medyumluk ile uğraşan kişi size tüm bu konularda hatta daha fazlasında yardımcı olabilmelidir. Çalışacağınız medyum rast gele bulduğunuz birisi olmasın. Hem ilminden hem de tecrübesinden emin olduğunuz bir hoca olsun. Aşk büyüsü yapan hoca arıyorsanız en iyi medyum ile çalışmalısınız. Bağlama büyüsü yapan hoca arıyorsanız en güvenilir medyum ile çalışmalısınız. Evlilik büyüsü yapan hoca arıyorsanız en etkili medyum ile çalışmalısınız. Papaz büyüsü yapan hoca arıyorsanız en tecrübeli medyum ile çalışmalısınız.

Canbar büyüsü yapan hoca arıyorsanız garantili büyü yapan hoca ile çalışmalısınız. Muska yazan hoca arıyorsanız en ünlü medyum ile çalışmalısınız. Her medyumluk ile uğraşıyorum diyen medyum olmuyor ne yazık ki… Çalışacağınız hoca en kısa sürede sizi sonuca ulaştırabilmelidir. Yani bir aşk büyüsü için size beş ay, altı ay gibi süre veren medyumlar ile hiç uğraşmayın. O büyü etki edene kadar sevdiğiniz kişi başkasıyla evlenebilir.
Büyü için biçilen süre en fazla yirmi bir gün olmalıdır.

Tabi bu süre zarfında medyumun dediklerine uymak zorundasınız. Tüm büyülerin belirli vakti, şekli, ritüeli vardır. Bunlar kişiden kişiye, yapılacak işlemden işleme değişiklik gösterir. Ezbere uygulanacak şeyler değildir. O yüzden medyumluk da çok tecrübe kazanılmış olması gerekir. Aksi halde her şey daha da kötüye gidebilir. Bu işlemler hatasız yapılmalıdır. Titiz bir çalışma gerektirir.Sizde büyü yapan medyum arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilir bizzat kendisinden detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Geniş çalışma alanıyla her konuda size yardımcı olacaktır. Resmi ve ruhsatlı medyum olması sebebi ile de güven konusunda tereddüt etmeden istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz. İşlemle beraber faturanız da kesilecektir. Gelemeyenler için kargoda ki malzemeler ile gönderilir.

10 Comments

Add Yours →

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

Bir cevap yazın