Medyum Zaher - 2020

MEDYUMLUK NEDİR-KİME DENİR

Medyumluk Nedir

Medyumluk nedir sorusunun cevabını bu makalede bulabilirsiniz.

Ülkemizin pek çok bölgesinde ileri seviyede ilim bilgisine sahip büyü yapan ve var olan büyüleri bozan hocalar olduğu bilinmektedir. Ancak hemen her alanda olduğu gibi büyü alanında da işlerini suistimal eden sahte hocaların olduğu da bir gerçektir.

 

İnsanlar hayatları boyunca pek çok farklı zorlukla karşılaşmaktadır. Bu zorluklardan bir tanesi de kuşkusuz ki büyülerdir. İnsanların karşılaştıkları zorluğun büyü olması halinde ise bu konuya daha da ciddi olarak eğilmek gerekmektedir. Birçoğumuz büyü yapan hocalar ile ilgili bilgi sahibi olmak isteriz. Çünkü büyü yaptırmak oldukça ciddi bir durumdur ve bu nedenle işinde uzman bir hocaya yaptırmak büyük önem taşımaktadır.

 

 Büyü Yapan ve Bozan Hocalar

 

Çok eski çağlardan bu günümüze ciddi ezoterik bilgiler ulaşmıştır. Gizli bilgiler geçmişten başlayıp günümüze dek birçok mistik bilge tarafından bir sonraki nesle aktarılmaktadır. Günümüzde ise mistik özelliklere sahip kişilere hoca denilmektedir.

 

İnsanlığın varoluşundan günümüze dek hemen her dönemde büyü yapan hocalar kendilerini göstermiş, insanlara mümkün olduğunca yardımcı olup gizli kalan olayları aydınlatmışlardır. Bu hizmetleriyle de insanlığa oldukça önemi birer destektirler. Bugün, çevremizde de işini layıkıyla yapan medyum ve hocaların sayısı oldukça fazladır.

 

Medyumluk

 

Büyü, şifa arayan ancak bir türlü bulamayan pek çok kişiye yarımcı olurken aynı zamanda kısmetsiz kişilerin kısmetini açmada ve ayrılan çiftleri birleştirmede de oldukça etkilidir. Öyle ki büyü bozan hocalar sayesinde geçmişte yaşanan gizemli pek çok olayda gün yüzüne çıkarılabilmektedir. Medyum ve büyülere büyük bir şüpheyle yaklaşılsa da aslında büyünün gerçek olduğu birçok kişi tarafından kabul görmektedir. Ancak medyumluk yapan hocaları fal bakan insanlarla karıştırmamak önemlidir.

 

 Büyü

 

Aslında büyü denilen uygulama kutsal kitapların hepsinde açık olarak anlatılmıştır. Bu sebeple de sihrin gerçekte var olmadığını söylemek doğru değildir. Manevi hayatın kendine has kuralları bulunur ve bu yüzden de fiziksel dünyaya ait kurallar manevi dünyada önemini kaybetmektedir. Ruhsal olarak yeteneğe sahip kişiler diğer insanların ruhsal bölgelerini etkileyebilmektedir. Büyü yapan ve büyü bozan hocalar da tamamen spiritüel güçlerinin yardımıyla diğer bireyler üzerinde kontrol sağlayabilmektedir.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

Bir cevap yazın