Medyum Zaher - 2020

MEDYUMLAR

Medyumlar

Medyumlar maneviyat doktorudur. Nasıl ki hastane de muayene edilip sıkıntınız için ilaç veriliyorsa medyumlar da aynı şekilde bakım yaparak size uygun işlemi yapar. Manevi alanda sizin sıkıntılarınızı giderir. Medyum eşler,sevgililer, nişanlılar arasındaki problemler, rızık bereket işlemleri, kısmet açma işlemleri vb. durumlarda danışabildiğiniz ve yardım alabildiğiniz kişidir.
Hayatınızda paha biçilemeyen ne varsa ona ulaşmanızı sağlar. Aşk, evlilik, başarı, şirinlik, zafer, heybet gibi. Bunların değerini parayla ölçemeyiz. Ömür boyu mutlu bir yuvaya kim değer biçebilir.?
Sadece bunu düşünerek medyumların size ettiği yardımın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. O yüzden beni arayan hiç kimse “İki muska yazıyor” düşüncesiyle arayıp yaptığım işi küçümsemeye kalkmasın. Önce siz beni ararken ne için aradığınızı iyi bilin. Buzdolabı için televizyon için aramıyorsunuz yuva kurmak, yuvanızı kurtarmak, başarılı olmak, mutlu olmak vb. istekleriniz için arıyorsunuz. Bunlar yaşama amaçlarından ve hedeflerindendir.Sadece bununla da kalmaz medyumluk eğer ki doktorların çözemediğini düşündüğünüz problemleriniz olursa tekrar bizleri ararsınız çözüm medet umarsınız . Mesela rızık bereket işlemi için mesela kısmet açma işlemi mesela dil bağlama işlemi için yardım dilersiniz medyumlar denildiğinde aklınıza sadece bir hoca gelmesin sadece bir büyücü gelmemeli çünkü bunlar söylendiğinden daha ciddi kelimelerdir . Nasıl yani hocam büyücünün , hocanın nasıl bir ciddiyeti olabilir .

Medyumlar  Ne zaman işlem yaparlar ?

Mesela herkesin bildiği gibi büyü yapmanın çok büyük riskleri vardır . Doktorlar hata yaptığın da nasıl sakat kalınabiliyorsa , ölüne biliyorsa ,veya çeşitli sorunlar başa gelebiliyorsa büyü yapımında da , medyumluk da insanların başına çok kötü şeyler getirebilir bunlar dan örnek verecek olursak mesela cin vakaları gözle görülebilir örneklerdir , yapılan büyülerin ters tepmesi , başarısız olması , şarlatanları da saymazsak tabi ki Doktorlarda dürüstlük nasıl önemliyse medyumlar da o kadar önemlidir .
Çünkü yanlış her hangi bir yönlendirme her hangi bir müdahale büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Bunlara önlem alabilmek için çalışırız fakat her daim önüne geçemeye biliriz . Dürüstlük büyük bir erdemdir en çok ta bizlerde çünkü yukarıda anlattığım gibi dürüst olmayan insanlara denk gelindiğinde kişilerin başına çok büyük sıkıntılar gelebilmektedir. Dikkat edilmediğinde yaşadığınızı zannettiğiniz en büyük acı artık o çektiğiniz acıdan farklı bir hal alabilmektedir.
Mesela neler midir ? Bunlar Musallat , Büyü tepmesi , Cin Çarpması , Ölüm ,Sakatlık , Eziyet çekmek gibi bir çok ama daha dile getiremediğim bir çok sıkıntıyı baş başa kalmamız gün yüzüne çıkabilir.
Bu yüzden medyumların sorumluluğu ağırdır. Bende bu sorumluluğu otuz yıldır taşıyorum, gücümün yettiği yere kadar da Allah’ın izini ile taşımaya devam edeceğim.

14 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

Bir cevap yazın