Medyum Zaher - 2020

MEDYUM ZAHER SEKMEN YORUMLARI

Ahmet L… Yozgat

Ben Ahmet 32 yaşındayım. Hocamıza benimde  yorumumu paylaşmasını rica ettim. Çünkü benim başımdan geçen olayın gerçekten herkese ders olmasını istiyorum. Öncelikle derdimden bahsedeyim. Ben evimde eşimle huzursuzluk yaşıyordum. Eşim zamanla değişti ben zamanla değiştim. Soğukluk da girince araya kavgalar başladı.
Ne aynı odada yattık ne yüz yüze baktık. Aynı evin içinde yabancı gibi yaşamaya başladık. Bir gün uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla buluştuk. Evliliğimi sordu sohbet ederken bende durum böyle böyle dedim. O da şaşırdı üzüldü sonra bir hocaya git dedi. Belki büyü muska vardır üzerinizde diye. Aklımda hiç yoktu böyle bir şey şüphelenmeye başladım. Bir araştırayım dedim yozgatta bir hoca buldum. Yanına gittim. Bana bir su verdi iç bunu dedi bir yudum içtim normal su. Baktı kalan suya.

Eşimle problemim var demiştim zaten hocaya. O da senin evinde büyü var eşinin olmadığı bir gün ayarla ben gelip bir bakayım eve dedi. Yani yaşlı başlı sakallı adam. E herkes hocam hocam diye peşinde. Güvendim. gel buyur hocam dedim. 2 gün sonra çağırdım adresi verdim. Adam geldi. Dualar okuyacağım dedi. Odaları gösterdim. Odalarda gezdi gezdi. Okudum üfledim ben dedi. Sen yarın yine gel benim yanıma dedi. Yarın oldu gittim adamın yanına. Adam bana evinde çok kuvvetli bir muska var dedi. Nasıl bulacağız hocam nerededir dedim. Orası kolay dedi. Yatak odasında bir yer söyledi bana. Muska orada dedi.

NE DEDİYSE İNANDIM

Aklıma en ufak bir şüphe gelmedi adama güvendiğimden eve gittim. Baktım dediği yerde muska var gerçekten. Adama güvenim daha da arttı. Hemen aradım buldum dedim. Bunu nasıl çözeceğiz dedim. 8200 TL ücret istedi. Yarısını iş bitimi verirsin dedi. Ben 4100 lira verdim adama. Parayı aldıktan sonra ne aradı ne telefonlarımı açtı.
Ofisine de gittim adamı bulamadım. Evliliğimde de en ufak bir gelişme olmadı. Olayın şokuyla sorgulayamamıştım. Sonradan düşündüm ne kadar aptalmışım dedim. Adamı kendi elimle evime soktum e tabiki muskayı da o koydu eve… Onu Allaha havale ediyorum.

Şimdi diyeceksiniz ki Zaher hoca ile ne ilgisi var bu durumun. Ben sonra internette yine araştırma yaparken en güvenilir  Medyum Zaher SEKMEN yorumları diye yazıyordu.
Aradım kendisini bana bir bakım yaptı bir saat içinde. Her şeyi anlattı. Benim evimde olanı benden iyi bildi. Dedim bu hoca gerçekten güvenilir. Üzerimizde büyü muska olmadığını diğer hocanın bizi korkutmak için bunları söylediğini söyledi. İçim iyice rahatladı. Bağlama işlemi yaptırdım hocaya. Allah razı olsun dediği gibi 5 günde eşimde değişmeler başladı zaten. Keşke ilk başta

Medyum Zaher Hoca ile görüşseymişim. Hoca değil bir abi gibi ilgilendi benimle. Sağolsun Allah başımızdan eksik etmesin. Yuvamın huzurunu ona borçluyum. Eşimin eski tavırlarından eser kalmadı. Eskiden eve gitmesem nerdesin diye aramazdı şimdi beş dakika geciksem merak edip arıyor. Valla bazen bende şaşırıyorum nasıl bu kadar etki edebildi diye. Hocam işinin ehli yani. Diyeceklerim bu kadar aman aman dikkatli olun bu konularda sizde benim gibi kandırılmayın. Medyum Zaher Hoca ile kesinlikle görüşün.

Filiz B… Ankara

Merhaba bende hocamızdan çok memnun kaldım. Ankarada gitmediğim hoca kalmadı benimde. Ne falcılar ne medyumlar… Artık o kadar çok şey araştırmıştım ki neredeyse kendim büyü yapacak duruma geldim yani öyle söyleyeyim çaresizlikten. Çok şükür ki Medyum Zaher Hoca çıktı karşıma. Ben eşimden boşanmak istiyordum bir türlü boşanamıyordum. Çünkü kendisine buna çok karşı çıkıyordu. Üstelik ailem de bu konuda çok katıydılar. Ölümle bile tehdit etti abileri. Bizde boşanma olmaz dediler. Ne yaptıysam ikna edemedim.

Medyum Zaher SEKMEN Hoca 5 Günde çözüm garantisi verdi. İşlem 3 günde etki etti. Nasıl olduysa eşim bir gün konuşalım dedi ailelerimizi de çağırdı. olmuyor biz yapamıyoruz. Filize de yüklenmeyin boşuna dedi. Tabi ailem başta o şaşkınlıkla karşı çıktı ama sonradan onlarda iki taraf da istemiyorsa boşanın dediler. Bunca yıldır boşuna çekmişim. Her şeyin bir çözümü varmış meğer. Hocamızın üzerimde o kadar çok emeği var ki. Ben de Medyum Zaher SEKMEN yorumları okuyorum. Baktım herkes yazmış bende yazayım dedim. Canım hocam her şey için çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun. Üzerimde hakkın büyük.

Sezen Y… İstanbul

Herkese selam benim nişanlım beni düğünden kısa bir süre önce terketmişti. Ailelerimiz de ben de bunalıma girdik. Gece gündüz ağladım sızladım. O kadar hazırlık heves her şey boşa gitmişti. Tahmin edebiliyorsunuzdur. En kötüsü de meraklı kişilerin sürekli bu durumu sormasıydı. Neden ayrıldınız ne oldu gibi… Bir de dedikodular çıkardılar olur olmaz. Ben iyice zor duruma düştüm. Annem bir hoca varmış ağrıda dedi. Bir ara görüş dedi. Ben iyice sinirlendim. Hani işimiz artık hacıya hocaya mı kaldı diye. Dilim kopsaymış da demeseymişim. Annemin zoruyla aradım Hocam bir bakım yaptı bana. Ne dediyse çıktı. Ailedeki herkesin adına işine kadar her şeyi söyledi. Ben telefonda kaskatı kesildim nasıl bilebilir diye.

Neyse nişanlımın kız kardeşinin bize büyü yaptırdığını bunu da bana yedirme içirme yoluyla verdiğini söyledi. Hoca anlattıkça benim gözümde yaşadıklarım canlanmaya başladı. Kız kardeşi kıskanç biriydi zaten bunu biliyordum. Son zamanlarda beni iki üç kez yemeğe çağırmıştı. Hatta artan keki falan evde de ye bunları diye zorla çantama koymuştu. Hoca anlattıkça aklımdaki soru işaretleri bir bir kalktı. Konuşamadım da tek diyebildiğim ne yapacağız şimdi hocam oldu. Sen bir şey yapmayacaksın merak etme her şeyi ben buradan halledeceğim dedi.

Üzerimizde ne varsa bozacağını bizi koruma altına alacağını söyledi. Bana da dualar falan gönderdi bunları oku diye. Dediklerini yaptım. dördüncü gün beni nişanlım aradı. Biz ne yapıyoruz böyle Allah aşkına ben sensiz yapamıyorum dedi. Öyle bir heyecanlandım ki hemen hocama arayıp bilgi verdim. Aradan yaklaşık bir ay sonrada düğünümüz oldu zaten. Şimdi de çok güzel giden bir evliliğim var Allah isteyen herkese nasip etsin. Görümcem olacak şeytan da bizi uzaktan izleyip çatlıyor ama hocamın sayesinde artık bana bir şey yapamıyorum. Allah bin kere razı olsun.

18 Comments

Add Yours →

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

Bir cevap yazın