Medyum Zaher - 2020

MEDYUM ZAHER SEKMEN YORUMLARI – MEDYUM YORUMLARI

Medyum Zaher SEKMEN Hoca yorumları okumaktasınız.
Elif K… Adana
Ben Adanadan yazıyorum. İsmim ELİF. Medyum Zaher Hoca ile 2 sene önce acı bir tecrübe ile tanıştım. Acı diyorum çünkü yaşadıklarım hiç kolay şeyler değildi. Benim ailem çok bakıcı ve tutucu. Evden bile çıkarmayacaklar neredeyse. Hatta üniversiteyi bile şehir dışında okumama izin vermediler Adanada okudum. Çoğu zaman okula abim bıraktı ve aldı. Yani üniversiteli olsam da ilkokul çocuğu gibi davrandılar. Günler böyle geçip giderken bizim bölümde bir çocukla tanıştım.
O kadar hoşlandım ki. Bir taraftan sevgili olmak için dua ediyordum bir taraftan da abimler beni öldürür düşüncesi beynimi kemiriyordu. Numarasını almam, dışarıda buluşmam zaten imkansızdı. Ben de kendi kendime elif unut bu işi diyordum. Tam vazgeçtiğim bir anda çocuk benden hoşlandığını söyledi numaramı istedi. Veremezdim. Utandığımdan da abimlerden dolayın veremiyorum diyemedim de ben seninle görüşmek istemiyorum dedim. Ağzımdan çıkıverdi. Halbuki ölüyordum onun için. O konu orada kapandı ama benim içim rahat etmedi. Gittim her şeyi anlattım. Benim abilerim biraz sert bende korkutuğum için böyle söyledim dedim. Sadece okulda konuşacağımız üzerine anlaştık. Zaten çok anlayışlı biriydi. Bir gün ben bahçede onunla konuşurken abim görmüş bizi. O gün evde kıyamet koptu. neredeyse öldüreceklerdi. Sadece arkadaşımdı konuşuyorduk desem de nafile.

Korkunç günler yaşadım

Okuldan bile alacaklarını söylediler. Yalvara yakara zor ikna ettim. Okula gittim ama bu sefer daha da sıkı yönetim vardı. Ne yapacağımı şaşırmışken okulda bilgisayarda medyumluk araştırmak geldi aklıma. Medyum Zaher Hoca Yorumları okudum. Güvenilir medyum olduğundan bahsediyorlardı. Belki bana da bir yardımı dokunur diye aradım. Kısaca anlattım durumu. Allah ne muradı varsa versin ben senin aileni bir haftada pamuk gibi yaparım dedi.
Zaten inanmaktan başka bir çarem yoktu. İşleme başladık. Başladığımız gün ben etkilerini yavaş yavaş da olsa hissetmeye başladım. İşlem bittiğinde ise ne abilerim ne babam ne annem bana hiç karışmadı. Hocamız ailenin dilini sana karşı bağladım sana tek bir şey diyemezler dedi. Üstelik sevgilimle de tanıştırdım. Her şey yolunda. Hayatta mucizelerin olduğunu bilmek çok güzel. Ben kendimi cezaevinden çıkmış gibi hissediyorum. Özgürlüğün tadına varıyorum artık. Çok şükür 2 senedir çok rahatım. Hocam ne dese doğrudur kabulümdür. Ona çok güveniyorum. Geçen yaz da ziyaretine gittim zaten. Ne derdiniz varsa hocam çözer eminim ben. Allahın izniyle

Cafer R… Trabzon

Selamun Aleykum. Benimde 3 ay öncesine kadar bir derdim vardı sağolsun hocam sayesinde çözüldü. Medyum Zaher SEKMEN Hoca benim sevdiğim kıza bağlama büyüsü yaptı. Bağlama büyüsü için sadece bilgilerimizi verdim. Başkada bir şey yapmadım. Gerisini kendisi halletti. Nasıl olduysa benden nefret eden kız hatta sağda solda bunu dile getiren kız beni görmeden yapamaz oldu. Ne kadar teşekkür etsem az ne kadar dua etsem az. Bir tanedir Zaher hoca. Değerini bilin. Ellerinizden öpüyorum hocam
Derya T. Sakarya
Ben hocama bakım yaptırdım. Ne zamanda baktıracak olsam mutlaka kendisini ararım asla başka hocaya gitmem. Size de tavsiye ederim. Bir kaybımız vardı onu bile buldu. Gerçekten derin hoca arayan herkese ben kendisinin numarasını veriyorum. Bu zamanda güvenilir medyum, garantili medyum bulmak çok zor çünkü. Neler duyuyoruz Allah iyilerle karşılaştırsın. Hocam gibi dürüst medyumların da  sayısını artırsın inşallah.

5 Comments

Add Yours →

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

hoca amasyada değil arkadaşlar soranlar olmuş cevap vereyyim dedim ağrıda yaşıyo

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

Bir cevap yazın