Medyum Zaher - 2020

MEDYUM TAVSİYESİ

Medyum Tavsiyesi

Bu yazımızda sizlere en çok tavsiye edilen medyumlardan bahsedeceğim. Öncelikle bilmelisiniz ki işinin ehli bir medyum bulmak gerçekten çok zor. Medyum tavsiyesi yapanları dikkate alacağınız tek durum işlem yaptırıp sonuç almış olmalarıdır. Ne demek istiyorum? Yani, birisi size “Şu medyum çok iyi” dediğinde ona bunu neye dayanarak söylediğini sorun.

Gerçekten işlem yaptırıp sonuç almış mı? Ondan bundan duyduğunu mu söylüyor? Medyum tavsiye eden kişi işlem yaptırdıysa ve güvendiğiniz bir kişiyse ona inanabilirsiniz. Medyum tavsiye eden siteler mevcuttur. Oralardan da yorumlara bakabilirsiniz fakat biliyorsunuz o tür sayfaların denetimi olmadığı için yorumlar genelde sahte oluyor.
Gerçek yorumlar çok az. Tabi o kadar yorumdan hangisi gerçek hangisi yalan o da ayrı bir muamma. Medyum tavsiyesi tabi ki de medyumun başarı oranına göre olur. İyi bir medyum ise zaten tavsiyeler üzerine ünü yayılır.
En çok tavsiye edilen Medyum Zaher Hoca‘dır. İşlemlerinde ki başarı oranı yüzde yüz olduğu için tavsiye edilen medyum olmuştur. İşlemleri en geç yirmi bir günde etki eder. En iyi medyum, uzman medyum, profesyonel medyum, garantili medyum, kesin sonuç veren medyum, başarılı medyum, güvenilir medyum, ünlü medyum, resmi ruhsatlı medyum olarak bilinmesinin de sebebi budur. En çok tavsiye edilen medyumlar en iyi medyumlardır.

MEDYUM TAVSİYESİ

Medyum Zaher SEKMEN Hoca aşk büyüsü yapan hoca, bağlama büyüsü yapan hoca, göz bağlama büyüsü yapan hoca, dil bağlama büyüsü yapan hoca, canbar büyüsü yapan hoca, papaz büyüsü yapan hoca, kaşık büyüsü yapan hoca, büyü yapan hoca, kara büyü yapan hoca tavsiyesi, büyü bozan hoca, yıldızname bakan hoca, her dediği çıkan hoca olarak tavsiye edilmesi bu yüzdendir.

Hatırlatmam gereken çok önemli bir nokta var. O da şu: Gerçek medyumlar sizi bulmaz, siz onları bulursunuz.
Yani size sosyal medyadan gelen mesaj bir medyum tanıtımı yazısıysa, adam kendisi ben medyumum büyü işiniz varsa bana ulaşın diyorsa uzak durun. Bakın, reklam, tanıtım yazılarından bahsetmiyorum. Size mesaj bölümünden özel olarak ulaşan medyumlardan bahsediyorum. Bu medyumlardan uzak durun.
Gerçek medyum tek tek mesaj atıp, kendini anlatmaya çalışmaz. Gerçekse zaten siz bir şekilde adını sanını duyup ona ulaşırsınız ve sizin gibi ulaşacak olanların sayısı bir hayli fazla olacağından mantıken bu medyumun tek tek müşteri arayacak vaktinin olmaması lazım. Arıyorsa o kişi müşteri değil av arıyordur.
Medyum tavsiyesi olarak en çok önerilen medyum ismi Medyum Zaher Hocadır. Kendisine iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Zaher hoca herkes tarafından tavsiye edilen medyum olarak da bilinmektedir. Herkes tarafından önerilen medyum ünvanına sahip tek kişi zaher sekmen dir.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın