Medyum Zaher - 2020

MEDYUM

Öncelikle hepinize selamlar sevgili okurlar bugün siz değerli kardeşlerime medyum konusunda, medyumların nasıl olduğundan, nasıl olması gerektiğinden, ne gibi yeterlilikler taşıması gerektiğinden bahsedeceğim. Medyum tavsiyesi isteyen ve bu konuda araştırma yapan kardeşlerim için umarım medyumların ne tür insanlar olduğunu açıkladığım bu yazım faydalı olur ve aradıklarına umarım ulaşırlar. Lafı daha fazla konumuza giriyorum.

Medyum

Medyum doğuştan gelen özel yeteneklere sahip paranormal yetenek sahibi şahıslara verilen bir unvandır. Bu şahıslar 6. his bakımından kuvvetli cinlerle irtibata geçebilen kimselerdir. Cinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda destek olabilirler. Aldıkları bu yardım ile insanlara birçok konuda yardım edebilirler.

Medyumların İnsanlara Yardımcı Oldukları Konular

Nelerdir?

Dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, Canbar büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü gibi birçok işlemi kullanarak dilenilen sıkıntıda kişilere yardımcı olabilirler. Tabi ki bu işlemler bu zatların yaptıkları tek şey değildir. Medyumlar bu işlemler dışında daha birçok konuyu da kullanarak Tılsımlar muskalar hazırlayarak insanların mümkün olduğunca tüm sıkıntılarını gidermeye çalışırlar.

Medyumlar hakkında genel bir yanlış görüş bulunmaktadır. Kahve bakan kişiler genelde medyum olarak anılabilmektedir. Ancak bu yanlış bir değerlendirmedir. Kahve bakmak bu şahısların ilgi alanına girmemektedir. Anlatılanlar ve kişilere aktarılanlar tamamen gerçeklerden ibarettir. Geleceği görmek gibi bir kerametleri yoktur. Elde edilen bilgiler eşiğinde yardımcı üç harfliler ile konu hakkında yorum yaparak durumu analiz ederler. Bu geleceği görmek değildir yanlış anlaşılmasın. Kahve falı, tarot falı gibi fallara bakılması sonucu kişiler gelecekleri hakkında bilgi isterler. Falların bakılması sonucu elde edilen gelecek bilgisi tabiri caizse kehanet niteliği taşır. Bu kahinliğe ve falcılığa girer ama falcılık, kahinlik ile medyumluk birbirinden çok farklı şeylerdir. Bu kehanet niteliği taşıyan ve kişinin geleceğine dair bilgiler verilmesi (fal bakılması) tamamen eğlence amaçlıdır. Evet, fala inanma falsızda kalma diye bir laf vardır. Bu kehanetlerin gerçekleşme olasılığı ve bu falcı şahısların yorumlarının tutma olasılığı her zaman vardır ancak bir falcının yaptığı ile paranormal yeteneğe sahip bu şahısların yaptığı yorumlar tamamen birbirinden ayrıdır.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Medyum olmak birçok farklı konuda bilgi sahibi olmayı gerektirir. Medyum olarak geçen ve bilinen şahıslar ömürlerinin büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirmiş şahıslardır. “Bunları bende yapabilirim” diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak olay sadece okumakla ve öğrenmekle bitmiyor. Birçok büyücü hoca özel yetenekler ile doğmuştur. medyum nedir Özel yetenekler ile doğmayanlar vardır evet ancak bu şahıslarda birilerinden el alarak bu yeteneğe nail olmuşlardır. Yani sıradan bir insanın hoca olması çok zordur. Eğer Büyücü olmakla, hoca olmakla kast edilen fal bakmak gelecek konusunda kehanette bulunmaksa bunu herkes bir şekilde yapabilir. Yani gördüğün şeyleri bir şekilde bir şeylere benzeterek kişinin görünümünden tepkilerinden yaşanmışlıklarından çıkarımlar yaparak fal bakmak mümkündür. Herkes fal bakabilir ancak herkes büyü yapacak yeteneğe sahip değildir.

Medyum Tavsiyesi

Size bu konudaki tavsiyem falcılara giderek benim bu konuda bir eksiğim var bu konuda yardımcı olur musun diyerek yardım dilenmemeniz olacak. medyum nedir Daha deminde belirttiğim gibi bu şahısların büyücülerle karşılaştırıldığında hiçbir vasfı yoktur bunun yerine daha mantıklı seçimler yaparak piyasada ismi bolca geçen gerçek insanları seçmeniz yönünde olacak. Bu piyasada çok fazla sahtekar olduğu için kime inanacağınızı bilemediğinizin farkındayım. Ancak şimdilik verebileceğim en büyük tavsiye falcılara sıkıntı çektiğiniz konularda güvenmemeniz ve başvurmamanız yönünde olacak. Gerçek büyücü konusunda tavsiyelerimi daha sonrasına saklıyorum sonraki yazılarımızda bu konuya ayrıca değineceğim görüşmek üzere.

Facebook adresimiz

8 Comments

Add Yours →

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam sevdiğim adam sizin sayenizde geri geldi şimdi çok mutluyuz allah razı olsun

Bir cevap yazın