Medyum Zaher - 2020

MEDYUM NEDİR

MEDYUM NEDİR?

Medyum kime denir sprusunu son zamanlarda çok sık duymaktayız. Peki medyum nedir? Ne işe yarar? Medyum kime denir? Medyumlara nasıl ulaşılır? Medyumlar ne iş yapar? Bu yazımızda detaylı olarak “Medyum Nedir?” konusunu anlatacağım. Dikkatli bir şekilde sonuna kadar okuyunuz. Bu konuda merak ettiğiniz soruların cevabını bu yazımızda bulacaksınız.
Medyum manevi konularda insanlara havas yoluyla yardımcı olan kişilerdir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü, bağlama büyüsü, kara büyü, dil bağlama büyüsü, soğan büyüsü, ceviz büyüsü, göz bağlama büyüsü, kiriş büyüsü, mezar büyüsü, papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, kemik büyüsü, ölü toprağı büyüsü, yılan büyüsü, sevgi büyüsü, domuz yağı büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, def etme büyüsü, uzaklaştırma büyüsü, dediğini yaptırma büyüsü, ikna büyüsü gibi konularda işlem yaparlar. Medyumluk doğuştan gelen bir özelliktir. El alarak bu özellik geliştirilir ve medyum olunur. Medyumlar hüddamlarla iş birliği içerisinde çalışırlar. Gerektiğinde onlardan yardım alırlar. Daha çok kara büyü işlemleri için kullanırlar. Çünkü şeytani işlemler daima hüddamlar ile gerçekleştirilir.

MEDYUMA BÜYÜ NASIL YAPTIRILIR?

Medyuma örneğin aşk büyüsü yaptırma amacı ile gittiniz diyelim. Öncelikle problemi anlatırsınız. Sizin ve aşık olduğunuz kişinin adı, ana adı, doğum tarihi ve bir adet fotoğrafı verirsiniz. Bu bilgilere bakılarak hem yıldızname bakımınız hem de işleminiz yapılır. Üzerinizde büyü varsa onu bozdurmak için de medyumlara başvurabilirsiniz. Bu konuda çok tecrübeli hocalar bulunmakta. Onlarla çalışma yapabilirsiniz. Çalışma boyunca medyum ile beraber hareket etmelisiniz. Dediklerini harfiyen yapmalısınız. Örneğin size muska verirse bu muskayı bir ay boyunca üzerinizde taşıyın derse siz süre dolmadan çıkarmamalısınız. Aksi halde işleminiz gerçekleşmez.Kara büyü isteyen kişiler yine aynı şekilde hoca ile her şeyi konuşup, anlatmalılar. Hiçbir detayı atlamadan derdinizi paylaşın. Bilgilerinizi verin ve işleminizi yaptırın. Sizi internet alemindeki kötü niyetli kişiler içinde uyarmak istiyorum. Lütfen, güvenmediğiniz hiç kimseye bilgilerinizi vermeyin, özelinizi anlatmayın ve ücret göndermeyin. Özellikle resmi ve ruhsatlı medyumlar ile çalışın. Resmi olmayanlardan uzak durun.
Medyum Zaher SEKMEN Hocaya işlem yaptırmak için kendisine ulaşabilirsiniz. İşleminiz kesinlikle gizli tutulmaktadır. Yirmi yılı aşkın süredir medyumluk yapan hocamız tecrübesiyle, ilmiyle kendisini ispatlamıştır.

10 Comments

Add Yours →

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

Bir cevap yazın