Medyum Zaher - 2020

Medyum Cinci Hoca

Medyum Cinci Hoca

Medyum Cinci Hoca denince akla hep bir ön yargı gelir. Bunun nedeni insanın bilmediklerinden iç güdüsel olarak korkması yatmaktadır. Ancak bunun hiç bir önemi yoktur çünkü medyumlar sadece yaradan tarafından bazı yetenekler. ile doğmuş kişilerdir. ve bu yeteneklerini yardımcıları yani cinleri yardımıyla gerçekleştiren kişilerdir ve medyumlar insanlara bu yetenekleri ile yardımcı olmayı seçmektedirler. Yeteneklerinin ve yaptıkları işlemlerin.diğer insanlara cinleri vasıtasıyla tesir ettirirler. ve bunların sonuçları işlem. yaptıran kişinin istediği doğrultuda niyetine göre şekillenir. Cinlerini sadece büyü yapmak için kullanmazlar. bazende rüyalara tesir etmek amacı ile kullanırlar. cinlerin yaradılıştan. gelen yetenekleri arasında kişinin. Zihnini maniple. etme gibi özelliklerinden yararlanarak bunu gerçekleştirirler ve bu yine işlem yaptıran kişinin isteği ve niyeti doğrultusunda gerçekleşir.

Medyum Hocalar

İnsanlık tarihinde medyumların bir çok ismi olmuştur bunların arasında cadı, büyücü, sihirbaz, gibi isimler alsa da günümüzde Medyum evrensel olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde ise medyumun yanında hoca da denmektedir. Her toplumun ağırlıklı dini inancına göre şekillenmektedir. ancak bunların arasında istisnalar da vardır. ülkemizde ağırlıklı olarak hocalar yardımcı olmaktadır.

Medyum Cinci Hoca  sadece insanlara yardımcı olmak için yaradan tarafından kendilerine verilen yetenekleri kullanmayı tercih etmiş insanlardır. yaptıkları işlemler sadece büyü değil. rahmani yani dini açıdan yaptırımı olmayan işlemlerde kullanmakdırlar.

 

Medyum Hoca

Medyum kelimesi dilimize yabancı kökenlerden girmiş olup. Türkçe gramerine zamanla uygun hale getirilmiştir. Medyum kelime anlamı olarak insan üstü güçleri olan ve bunları insanlık için kullanan kişi anlamına gelmektedir. bunun yanı sıra medyum kelimesi ülkemizde halk arasında hoca ile aynı anlamda kullanılmaktadır. bunun yanlış olduğunu düşünülebilir. ancak yanlış değildir çünkü ülkemizde hocalar medyum olarak görev yapmaktadırlar ve amaçları insanların problemlerini kendilerine verilen yetenekler ile çözmektir. bu yetenekler her insanda bulunmadığı için doğuştan gelen yeteneklerini bu yeteneklere sahip olmayan insanlara yardımcı olmak için kullanmayı tercih etmişlerdir. bunun en güzel örneği medyum Zaher sekmen hocadır. Zaher hoca müşkül durumda olan insanlara 27 yıldır. yardım ettiği gibi Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde tanınan ve sevilen birisidir.

Bir cevap yazın