Medyum Zaher - 2020

KORUMA VEFKİ NEDİR

KORUMA VEFKİ NEDİR

Koruma vefki nedir isminden de belirtildiği gibi yapılan kişiyi ruhani , maddi ,manevi , büyüsel , sihirsel zararlardan korumak için yapılır koruma vefki  nedir yapıldıktan sonra kesinlikle hiçbir büyünün veyahut belanın bulaşmayacağını söylemek yalan olur çünkü vefkler duadır dualar kesin garantili değildir ancak kesin sonuç isteniyorsa yaptırılan kişinin gerçek medyum olması , profesyonel medyum olması , veya gerçekten rabbini bilip ilim sahibi olması gerekmektedir vefkler, büyülerden tamamen farklıdır çünkü vefkler büyü gibi anlaşma ile değil tamamen ALLAH ‘dan istenilen dualardır gerçekleşme olayı herşey gibi ALLAH  ’a bakmaktadır. Koruma vefki yaptırıcak kişilerin dikkat etmesi gerektiği konular vardır bunlar aşağıda sıraladıklarımdan ibaret olmaktadır .

 • Gusul abdestli gezmek
 • Vefk üzerinizdeyken herhangi bir göz veya beden yani islamın tam yirmi bir zina çeşidine uygun bir şekilde zinaya girmeden  vefki taşımak
 • Vefk taşındığı süre zarfında alkolden uzak durmak
 • Vefkin taşındığı süre zarfında uyuşturucudan uzak durmak
 • Vefkin taşındığı taktirde kötü niyetten uzak durmak
 • Vefkin taşındığı takdir de banyoya , tuvalete , temiz olmayan yerlere girmemek
 • Vefkin taşındığı zamanlarda kafa yapıcı haram bütün her şeyden bedenen ve zihnen uzak durmak gerekmektedir

Koruma vefki nasıl yapılır ?

Koruma vefki yapımı özel bir yapımdır kişilere özel hazırlanmaktadır hazırlığı için yapılacak kişinin gerekli bilgileri vardır bunlar aşağıda belirttiğim gibidir.

 • İsim
 • Anne ismi
 • Doğum Tarihi ( ay, gün , yıl Kesin olarak belirtilmelidir )
 • Eksik bir bilgi durumunda eksik bilgi yerine fotoğraf yeterli olacaktır.

Bu bilgilerle beraber bu vefki güvenilir bir medyuma yazdırmanız gerekmektedir. Çünkü koruma vefki kişiye özel hazırlandığı için özel zahmet gerekmektedir ezbere hareket edilmemelidir .Bu vefk kişiye özel olduğu için özel bir mürekkebe ve yazmak için farklı parşömenler veyahut ceylan derisi gibi nadir bulunan birkaç malzeme gereklidir . Bu malzemeleri güvendiğiniz medyum tedarik ettiyse veyahut varsa elinde vefki hazırlamaya başlaya bilir asıl vefkin zahmeti burada başlamakta sebebi ise her yazdığı ayette , duada onunda okuması ve yapması gereken dualar , işler vardır bunlar zaman alan ve rahmetli hareketlerdir , fakat zaman alması ve rahmetinin işe yarıyor olabilmesi için gerçekten ilim sahibi Rab katıda değerli olduğun inandığınız güvenilir bir medyum olmalıdır. Koruma vefki kişiden kişiye değişiklik gösterse de  iki ila dört gün arasında hazırlık süresi vardır. Etki süresi ise iki ila yirmi bir gün içerisindedir.

EĞERKİ SİZLERDE KORUMA VEFKİ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ MEDYUM Zaher SEKMEN e ulaşabilirsiniz. Koruma vefki yapan hoca arıyorsanız doğru adrestesiniz. Koruma vefki yapan medyum olarak bilinen zaher sekmen den yardım alabilirsiniz.

10 Comments

Add Yours →

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın