Medyum Zaher - 2020

KISMETİM KAPALI NE YAPMALIYIM

KISMETİM KAPALI NE YAPMALIYIM

Kısmetim kapalı, ne yapmalıyım, kısmet açma büyüsü yapan hoca kimdir? Kısmet kapalılığı sebebi nedir? Kısmet kapalılığı ne demektir? Kısmet kapalı olunca evlilik olur mu? Kısmet kapalılığı çözümleri nelerdir? Kısmet nasıl açtırılır? Kısmet açan hocalar kimlerdir? Kısmetim neden kapalı? Kısmet açan dualar nelerdir? Kısmet açma muskası günah mıdır? Kısmet kapalılığı bakımda çıkar mı? Bakım yaptırdığım medyum kısmetin kapalı dedi bu ne demek? Kısmet neden kapanır? Kısmet açtırmak istiyorum?

Kısmet günlük hayatta kullandığımız gibi Allah’ın kuluna uygun gördüğü durum. O yüzden bir şey bazen istediğimiz gibi olmadığında “Kısmet”deriz. Yani demek ki Allah böyle uygun görmemiş, kaderimizde yokmuş, diyoruz. Bazı insanlarda da bu durum daha kötüdür. Bu insanlar bazen değil her zaman bunu yaşarlar. Hiç bir işleri yolunda gitmez, olacak işleri olmaz, bir şey yapmak istediklerinde önlerine türlü engeller çıkar, evlenemezler, evli olsalar bile ailevi sıkıntıları fazla olur. Bu insanlara da kısmetin kapalı deriz. Maddi manevi her alanda işleri ters gider, çünkü.Kısmet kapanmasının sebepleri ise farklılık gösterebilir.

Birisi size kısmet kapatma büyüsü yaptırsa bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Ya da yıldız düşüklüğünüz vardır bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Sebebinin detayları bakımda ortaya çıkar. Size bu şekilde bir büyü yapıldığını düşünüyorsanız mutlaka bir medyuma bakım yaptırın. Büyü var mı, varsa kim yapmış, ne zaman yapmış, kiminle yapmış, neden yapmış, nasıl yapmış öğrenin. Kısmetim kapalı, ne yapmalıyım derseniz medyum sizi yönlendirir zaten.

Üzerinizde büyü varsa ve kısmetiniz bu yüzden kapanmışsa büyü çözülür sonrasında koruma işlemi yapılır. Eğer yıldız düşüklüğünden kaynaklı ise yıldız yükseltme vefki yapılır. Bu vefki sorununuz tamamen bitene kadar takarsınız. Musallat durumunuz varsa çözüm biraz daha uzar. Öncelikle varlıkların bedeninizden hayatınızdan uzaklaşması sağlanır. Daha sonra koruma işlemi yapılır. Detaylı bilgi için Medyum Zaher Hoca‘yı arayabilirsiniz.
Kendisi kısmet açma büyüsü yapan medyum olarak bilinen medyum zaher sekmen hoca sizlere yardım etmek için elinden geleni yapmaktadır. Ve yardımcı olduğu binlerce kişi de hiç bir şekilde kısmetleri kapanmamıştır.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın