Medyum Zaher - 2020

KISMET AÇMA BÜYÜSÜ

KISMET AÇMA BÜYÜSÜ

Kısmet açma büyüsü, Kısmet kapalılığı nedir? Kısmet kapalılığı nasıl çözülür? kısmet açma işlemi yapan hoca kimdir?
İnsanların çoğu kısmetinin kapalı olduğundan söz eder. Bütün işlerinde başarısız olduklarından çok şanssız olduklarından, maddi manevi sıkıntı yaşadıklarından, ilişkilerinin,sebepsiz yere bittiğinden, bir türlü evlenemediklerinden şikayet ederler. Bu problemi çözmek için kısmet açma büyüsü yapan hoca ya başvururlar. Çünkü bu durum bazen İçinden çıkılamaz bir hal alabilir. Kısmet kapalılığının pek çok sebebi olabilir. Yıldız düşüklüğü, büyü, şanssızlık kısmet kapalılığı sebeplerinden bazılarıdır.

Kısmet açma işlemi nedir?

Kısmet açma işlemi de bu tür sıkıntıları olan insanların sorunlarını çözme yoludur. Yıldızname bakımı ile kısmetinin kapalı olduğu görülen insanlar için kısmet açma vefkleri uygulanır. Bu vefkler tamamen Rahmanidir. Etkilerini bir hafta ile üç hafta arasında gösterirler. Vefkler sürekli taşınmak zorunda değildir. Bir ayın sonunda çıkarılabilir. Çıkarıldığında ise ya toprağa gömülmeli ya da bir akarsuya atılmalıdır. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüp bu işlem yapan hoca ile çalışmak istiyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz. Yapacağı bakımla sizin için en doğru olan işlemi seçecektir. Fakat sizlerin bu tarz vefkler ve dualar konusunda mutlak sonuç almak için dikkat etmeniz gereken hususlar vardır bunlar ,  iyi bir medyum , vefk doğru şekilde yapılsa bile dinen dikkat etmeniz gereken hususlar ( Alkol almamalısınız , uyuşturucu maddeler kullanmamalısınız , uyarıcı maddeler kullanmamalısınız , Abdestsiz(gusulsuz) dolaşmamalısınız. Aynı zaman da kısmet açma büyüsü yapan medyum , kısmet açma vefki yaptıracağınız medyum un hakkında araştırmanız gerkenlerde şunlardır . Bunlar aşağıda ki belirttiğim gibi olacaktır.

  • Kısmet açma büyüsü hakkına becerisi var mı ?
  • Kısmet açma vefki , bu işlem hakkında referansları var mı ?
  • Referansları gerçek ve doğru mu ?
  • Güvenilir medyum mu ?
  • Profesyonel medyum mu ?
  • İbadet yapan bir insan mı ?
  • Sizinle iletişimi nasıl ?
  • Başarılı medyum mu ?

Bu dediklerimin hepsi tamamsa şuan ki var olan durumları göz edip o kişi ile işleme başlanılabilir fakat yinede dikkatli olunmalıdır . Eğer ki tamam değilse zaten bu işe hiç başlanmamalıdır .Bu büyü , kısmet açma vefki hakkına merak ettikleriniz hala varsa sizlerde Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın