Medyum Zaher - 2020

KIRMIZI BÜYÜLER

KIRMIZI BÜYÜLER

Kırmızı büyüler şeytani büyüler arasındadır. Kara büyü olarak da adlandırılır. İsminin kırmızı olmasının sebebi bu büyüler için kan akıtılmasıdır. Kesilen bir canlı kurban olarak verilir ve onun kanı bu işlemin yapılması için çok önemlidir. Dolayısıyla asıl malzeme kandır ve adı da bu yüzden kırmızı büyüdür. Kesilen hayvanlar koyun, keçi, horoz, domuz gibi hayvanlardır. Bunların kanı kutsal kabul edilir ve hüddamlara sunulur. Verilen bu kurban işlemin karşılığıdır. Bu büyüleri kullanan ve ayinler yapan çok farklı tarikatlar ve gruplar vardır.

Bu büyü ile amaçlanan bir kimseye zarar vermektir. Hem malına, hem sağlığına, hem de canına kasti zarar vermek için yapılır. Bu işlemler çok tehlikeli işlemlerdir. Dolayısıyla ters tepme veya musallata uğrama durumu çok yüksektir. Günümüzde işin ilmini bilen medyum sayısı çok az olduğu için birçok kimse bunu bilinçsizce yaptırmakta ve sonunda asıl kendisine zarar vermektedir.

KIRMIZI BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Yapılış amaçları çok çeşitlidir. Aslında aklınıza gelen hemen hemen tüm kötülükler bu büyüler ile yapılır. Örneğin eşleri birbirinden nefret ettirmek, hane halkının huzurunu bozmak, bir kimseyi türlü amansız hastalıkların içine düşürmek, malını kaybettirmek, hatta öldürmek için yapılır. Bu büyünün geri dönüşü çok zordur. Hele ki zaman ilerlemiş ve kişi iyice büyünün tesiri altına girmişse yapılacak pek bir şey kalmamış demektir.

Kırmızı büyü bazen yapılan amacın dışında da etkilere neden olur. Bunun sebebi ise yapan medyumdur. Eğer yapan kişi bu işin ilmine sahip değilse hem işlem ters tepebilir hem de malına zarar vermek için yaptırdığınız kişinin sonu ölüm de olabilir. Bir kimseden nefret eden kişi bu işlem başvurur ama bunun iki uçlu olduğunu da bilmelidir.

Kırmızı büyünün size yapıldığını düşünüyor iseniz vakit kaybetmeden kırmızı büyü bozan hocalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Bunun için yapılacak işlemler zor olsa da vardır. Rukye tedavileri, muskalar, celbler tedavi için kullanılabilir. Bu işlem için hüddamlar yani cinler kullanılır. Medyum emri altındaki cinlere emir vererek bu işlemi yapar.

Facebook için tıklayın.

 

10 Comments

Add Yours →

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

Bir cevap yazın