Medyum Zaher - 2020

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ

KIRK BİR DİKİŞ BÜYÜSÜ

Kırk bir dikiş büyüsü bir insanın başına gelebilecek en karanlık büyülerden biridir bir insanın bu büyüyü birine yaptırmak için ona karşı düşmanlıktan fazlasını duyması gerekmektedir. Çünkü bu işlemin yaptırıldığı kişi bu işlem kara büyü olduğu için zaten yaşanabilecekler çok çok ağır gelebilecek iken farklı şeyler yaşanma ihtimali arta bilir mesela , birine hastalık verilsin istersiniz fakat işlem sonrasında o kişinin zamanla can verişini seyredebilirsiniz , veya ölümüne karar verildi  sadece o değil sülalesi içerisinden farklı ve günahsız insanlara sıçraya bilecek bir büyüdür yapımı öncesi alınacak karar önem taşımaktadır vazgeçmesi de yapımı kadar zor bir büyüdür . Peki hocam bu büyü nasıl yapılabilmektedir ?

Bu büyünün yapımı için yapılacak kişiye ait bir kıyafete ihtiyaç duyulmaktadır. Kıyafet veya ona ait dikiş atılabilecek bir eşya gerekmektedir . Bu elde edilen eşya ile beraber gerekli tılsımlar ve gerekli okumalar eşliğinde tam kırk bir adet dikiş atılır her dikiş atılırken niyet edilir bu kırk bir dikiş büyüsünün olayı buradadır eğer ki atılan her dikişe farklı niyet edilebilir edilen niyetlerin her biri yaptırılan büyü tarafından yapılan kişinin başına kesinlikle gelecektir.
Bu büyü işlem bittiği gibi sonuca varabilecek etki etmeye başlayabilecek bir işlemdir en geç iki hafta içerisinde sonuca bağlanılabilmektedir. Bu süre zarfında kişinin başına gelebilecekleri say say bitiremeyebiliriz hattaki etki etmeye başladığında büyü bozulsa dahi kalıcı hasarlar bırakabilmektedir.

Kırk Bir Dikiş Büyüsü Yapan Hoca

Kırk bir dikiş büyüsü yapan medyum hocaları bulabilmek biraz zordur neden derseniz yukarıda nasıl yapılacağını ve ne sonuçlar vereceğini konuştuk bu sonuçların ve yapımının kolay olduğunu asla zannetmeyiniz.
Eğer ki yapımın da en ufak bir hata yaşanacak olursa yaptırana yapılana herkese ciddi zararları olacaktır. Bunlarla beraber eğer ki yaptırmaya karar verdiyseniz hiçbir işten anlamayan şarlatanlara fırsat vermemelisiniz. Çünkü onlar bazen sizler kadar bilgili olmamaları dahilinde bunun bir dalga geçme olduğunu anlayamayacaklardır.
Neden mi Böyle dedim ?

Çünkü kara büyüler için yardım alınan cinlerde kötü fikirlidir eğer ki kendileriyle bilinçsizce dalga geçen birini görürlerse emin olun ki onlarda onlar ile dalga geçmekten keyif  alacaklardır. Fakat onların dalga geçmeleri bizimki gibi olmayabilir. İşlemin yapımı veyahut bozumu esnasında yapılabilecek en minik durumlarda başımıza gelecekleri aşağıda belirttiğim gibidir ;

  • Hastalığa tutulma
  • Vebaya tutulma
  • Psikolojik rahatsızlıklar
  • Karakteristik değişikliklik

Bunlar gibi durumlar yaşanılabilir , eğer ki sizler bu tür durumların yaşanmamasını arzu ederseniz Kırk bir dikiş büyüsü yapan hoca için medyum Zaher  SEKMEN’e başvurabilirsiniz.

6 Comments

Add Yours →

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın