Medyum Zaher - 2020

KİRİŞ BÜYÜSÜ

KİRİŞ BÜYÜSÜ

KİRİŞ BÜYÜSÜ ikiye ayrılmaktadır. ilk olarak bahsedeceğim olanı kara büyü olanıdır. Birde bu büyünün rahmani (AK) olanı vardır ondan da bahsedeceğim konumuzsa kara büyü olanı yani diğer ismi ile kedi bağırsağı büyüsü olan bu büyümüz erkeklik bağlamak için kullanılmaktadır hem rahmani hem kara büyü olarak iki anlamda da etki süresi en geç bir hafta olmakla beraber kesinlikle etki edebilmektedir. Kiriş büyüsü diğer adıyla kedi bağırsağı büyüsü yapımında kedi bağırsağı kullanılmaktadır .
Bulunan kedi bağırsağı belli başlı olan okumaları okunarak işlemin oluşum aşaması başlanır her bir okumayı bir düğüm sayılabilir. İşlemi yaptırdığınız medyumun insafiyetine veyahut sizin isteğinize bağlı olarak karar verilir buna.

Okumalarınız bittikten sonra elimizde ki kedi bağırsağı bir gece karanlıkta bekletilir. Zifir karanlık olmasına dikkat edilmelidir ondan sonra ise ertesi gün gece hava karardıktan sonra gömülür. Gömülürken edilmesi gereken  okumalar bulunmaktadır ve bu işlem çok etkili olmakla beraber kara büyüler sınıfına girmektedir.
KİRİŞ BÜYÜSÜ diğer ismi daha doğrusu sınıfı aşk büyüsüdür kiriş büyüsü yapımında kullanılan malzeme gine kiriştir  var olan kirişin üzerine aşık edilmek istenilen çiftin isimleri yazılmaktadır yazıldıktan sonra var olan kiriş toprağa gömülür .

Etkileri ise diğer aşk büyüleri arasında en farklı olanıdır. Çünkü gerçekten tam olarak rahmanidir. Bu da şu anlama geliyor eğer ki yapan kişi eğer ki tamamen rahmani işlemler ile uğraşıyorsa yaptığınız kiriş büyüsü , toprağa gömülür gömülmez etki göstere bilir anlamına gelmektedir , eğer ki etkisi bir hafta içinde kendini belli etmez ise sıkıntılı bir durum vardır ve bu durumun kesinlikle düzeltilmesi gerekmektedir.

Kiriş Büyüsü Yapan Hoca

Başlıkta belirttiğim gibi kiriş büyüsü yapan hocalardan bahsetmek istiyorum bu büyü iki çeşit olarak ayrılabilmektedir bu sebeple ise yapan kişiye çok dikkat edilmelidir. Çünkü kiriş büyüsünün kedi bağırsağı ismini taşıdığını herkes bilememektedir bu sebeple yaptırılan kişi çok önemlidir rahmani olanında eğer ki yanlış yapılırsa erkek ise yaptıran kişi kara büyüde ki sonuçları insanın başına gelebilmektedir veyahut yıldız düşüklüğü gibi sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.
Pekala hocam kara büyü yapıldığında başarısız olunursa ne olacak ? Eğer ki yapan kişi beceremez yani yapılan işlem başarısızlıklar ile sonuçlanacak olursa bu tarz durumlar da başınıza gelebilecek durumlar aşağıda belirttiğim gibi olacaktır.

  • Musallat durumu ( Cin musallatı , Cin Çarpması )
  • Rızık ve bereket kaybı
  • İşlemden elde edilmek istenen sonucun bayan erkek fark etmeksizin başınıza gelebilmesi
  • Kısmet kapalılığı
  • Hastalık

Gibi saymakla bitmeyecek sonuçları görülebilmektedir.  Eğer ki sizlerde Kiriş Büyüsü ( Kedi bağırsağı büyüsü ) yaptırmak istersen Medyum Zaher SEKMEN’e başvurabilirisiniz. Kiriş büyüsü yapan medyum olarak çalışmaktadır.

23 Comments

Add Yours →

sayın medyum hocam bizimde bir sıkıntımız var nasıl çare olursunuz acaba

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın