Medyum Zaher - 2020

KİRİŞ BÜYÜSÜ NEDİR

Kiriş Büyüsü

 

Bir ışın kullanılarak gerçekleştirilen bu işlem, özel bir dizi yöntem içerir. Peki kiriş büyüsü nedir? Bu havas biliminde nadir olmasına rağmen, asıl sebep, insanlar arasındaki soğukluğu ortadan kaldırmasıdır. Bu kısmı başka süreçlerle ortadan kaldırmak isteyen insanlar da olabilir. Bu bilime her zaman bir alternatif vardır. Bununla birlikte, ışın demeti hecesi, hem etkisini çok kısa sürede gösterme kabiliyeti hem de kullanım kolaylığı açısından soğuk algınlığının giderilmesinde ilk tercihtir. Bunun yanında kiriş büyüsü ne işe yarar?

 

Kiriş Büyüsü Etkileri

 

Bu kesinlikle ayrılmak üzere olan veya ayrılan insanlardan gelen soğuğu durdurur. Bu soğukluk sadece birbirini seven insanlar için değildir. Kardeş aynı zamanda anne veya baba gibi aile bağları oluşturan bir yapıya sahiptir. Yıllarca tanışmayan kardeşler ışın büyüsü toplayıp sıcaklık verir.

 

Ek olarak, soğuk ortam nedeniyle işte çalışmak istediğiniz noktaya ulaşamazsanız ve başarınız ne olursa olsun başarılarınız görünmez, ışın büyüleri sevimli muskaların içine yerleştirilir.

 

Işın büyüsünün en temel etkisi, hayallerinden ve sezgilerinden önce insanları yaşayan ustalarının onlar üzerinde büyük bir etkiye sahip olmasıdır. Havas bilimini bilen bir profesör ip ile büyü yaparsa, sonuçlar doğru olacaktır. Birçok işlemde bunun asla emin olamayacağını savunduk. Ancak, bu kesinlikle bu süreç için geçerli olacaktır. Etkileri ile kiriş büyüsü nedir?

 

Konuyu orijinal uygulamasına insanları etkilemek için çok hızlı bakarsanız, bu en çok tercih edilen özelliktir. Etki 6 gün içinde görülebilir. Bu durumda, duaları atmak ve bağlamak için günde iki kez düğüm sayısı iki döngü halinde okunmalıdır. Bağlayıcı etkisi olan seçilmiş Yahudi dualarının sıralı olarak doğru bir şekilde okunduğunu not etmek önemlidir. Seçtiğiniz kiriş büyüsü yapan medyum bunu dikkatli yapacaktır.

 

 Kiriş Büyüsü Neden Yapılır?

 

Uzun süren ayrılıklar için, bu sevdiğiniz kişinin sevgisini, sevgisini, dikkatini ve kalbini bir araya getirmek için yapılır. Ayrıca kendini ya da kadınlığını bağlamak için de kullanılır. Böylece karşı cinsiyete olan ilgiyi ve yaklaşımı önleyeceksiniz.

 

Aynı zamanda, kısa süreli bağlama yanıt vermeyen, beslenemeyen ve beslenmeyen insanlar için de kullanılır. Işın büyüsünden oluşan kiriş büyüsü, bunu akıl, sevgi sevgisi, sevgi ve 366 damar fikriyle yapan bir kişi ile ilişkilendirir. Kısa sürede kendini gösteren bir ışın ipi büyüsü, eşler veya ayrık sevenler arasında yapılır. Güçlü müdür, kiriş büyüsü ne işe yarar?

 

 Kiriş İpinin Sihir Gücü

 

Bu en zor büyülerden biridir. Herkes böyle bir büyüyle başa çıkamaz ve bu büyünün etkisini gösteremez. Parmakla sayılabilen bir kişi bu ışın ipi büyüsünü yapabilir. Hedef kişi veya kişi hızlı ve hızlı bir şekilde büyü yapar. Fiziksel veya psikolojik yan etkileri yoktur. Herhangi bir soğuk insan böyle bir büyü isteyebilir. Buna ek olarak, her zaman güvenilir kiriş büyüsü yapan medyum ustalar, kiriş büyüsü yapabilir.

Facebook adresimiz

10 Comments

Add Yours →

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın